Naše úspěchy


2018 2017 2016 2015 
2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995



Nahoru

2018

14 zlatých, 43 stříbrných a 71 bronzových medailí

Mistrovství ČR, Jindřichův Hradec, 8.-9.12.2018

Kumite ženy +18 let -61kg - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy +18 let BRH - Regina Plašilová, 4.-5. místo

Generali cup, Ústí nad Orlicí, 10.11.2018

Kumite Mladší žáci 7-9 +32 kg – Martin Palan, 1. místo
Kumite Junioři +76 kg – Petr Škalda, 1. místo
Kumite Mladší žákyně 10-11 let -42 kg – Vendula Baudischová, 2. místo
Kumite Mladší žáci 10-11 let -30 kg – Mikuláš Forman, 2. místo
Kata Mladší žáci 7-9 let – Martin Palan, 2. místo
Kumite Ženy +18 BRH – Regina Plašilová, 2. místo
Kumite Mladší žákyně 7-9 let +30 kg – Elena Wircińská, 2. místo
Kata Mladší žákyně 10-11 let – Vendula Baudischová, 3. místo
Kumite Mladší žákyně 10-11 let 8.-7. kyu -35 kg – Anna Heřmanová, 3. místo
Kumite Starší žáci +60 kg – Daniel Kráčmar, 3. místo
Kumite Mladší žáci 10-11 let +41 kg – Richard Kuhn, 3. místo
Kumite Mladší žáci 10-11 let -30 kg – Dominik Mišák, 3. místo
Kata Muži +40 let – Josef Mišák, 3. místo
Kumite Dorostenky -47 kg – Veronika Mišáková, 3. místo
Kumite Mladší žáci 10-11 let -41 kg – Radovan Mrkvička, 3. místo
Kumite Ženy +18 let -61 kg – Regina Plašilová, 3. místo
Kata Junioři – Petr Škalda, 3. místo
Kumite Dorostenky +54 kg – Pavlína Škaldová, 3. místo
Kata Mladší žákyně 7-9 let – Elena Wircińská, 3. místo
Kumite tým Žákyně – Baudischová, Heřmanová, Wircińská, 3. místo
Kumite tým Žáci – Merhulík, Palan, Šolín, 3. místo
Kumite tým Dorostenky – Mišáková, Škaldová, Reguliová (VRL), 3. místo
Kumite Mladší žáci 10-11 let +41 kg – Tobiáš Kráčmar, 4.-5. místo
Kata Ženy +16 let – Regina Plašilová, 4.-5. místo
Kumite tým Žáci – Kráčmar T., Kuhn, Mišák, 4.-5. místo

Trutnovský dráček, Trutnov, 13.10.2018

Kumite Mladší žáci 7-9 +32 kg – Martin Palan, 1. místo
Kumite Mladší žákyně 7-9 -30 kg – Elena Wircińská, 1. místo
Kumite Dorostenky -55 kg – Barbora Chaloupková, 2. místo
Kumite Starší žáci +60 kg – Daniel Kráčmar, 2. místo
Kumite Mladší žáci 10-11 +41 kg – Tobiáš Kráčmar, 2. místo
Kumite Mladší žáci 10-11 -30 kg - Dominik Mišák, 2. místo
Kumite Dorostenky -50 kg – Veronika Mišáková, 2. místo
Kumite Dorostenci +70 kg – Petr Škalda, 2. místo
Kata Dorostenky – Pavlína Škaldová, 2. místo
Kumite Dorostenky +55 kg – Pavlína Škaldová, 2. místo
Kumite Starší žáci -45 kg – Jakub Šolín, 2. místo
Kumite Mladší žáci 10-11 -30 kg - Mikuláš Forman, 3. místo
Kata Mladší žáci 7-9 OPEN – Samuel Kekely, 3. místo
Kumite Starší žáci -45 kg – Přemek Kosař, 3. místo
Kumite Starší žáci -52 kg – Vojtěch Merhulík, 3. místo
Kumite Mladší žákyně 10-11 +35 kg – Vendula Baudischová, 4.-5. místo
Kumite Mladší žáci 10-11 +41 kg – Richard Kuhn, 4.-5. místo
Kumite Starší žáci -52 kg – Jakub Macháček, 4.-5. místo
Kata Mladší žáci 7-9 let 8.-7. kyu – Maxim Šatek, 4.-5. místo
Kumite Mladší žáci 10-11 -41 kg - Ondřej Vágner, 4.-5. místo

Národní pohár, Havlíčkův Brod, 06.10.2018

Kumite žáci 7-9 let +32kg - Martin Palan, 3. místo
Kumite žákyně 12-13 let +50kg - Pavlína Škaldová, 4.-5. místo

Shotokan cup, Vamberk, 29.9.2018

Kumite žáci 10-11 let -30kg – Mikuláš Forman, 1. místo
Kumite žáci 7-9 let +32kg – Martin Palan, 1. místo
Kata ženy +18 let – Regina Plašilová, 1. místo
Kumite ženy +18 let -61kg – Regina Plašilová, 1. místo
Kumite ženy +18 let -68kg – Regina Plašilová, 1. místo
Kumite žákyně 10-11 let -42kg – Vendula Baudischová, 2. místo
Kumite žáci 10-11 let +41kg – Richard Kuhn, 2. místo
Kumite dorostenky 14-15 let -47kg – Veronika Mišáková, 2. místo
Kumite dorostenky 14-15 let +54kg – Pavlína Škaldová, 2. místo
Kumite junioři 16-17 let +76kg – Lukáš Vlček, 2. místo
Kumite žáci 12-13 let +60kg – Daniel Kráčmar, 3. místo
Kumite žáci 12-13 let -52kg – Vojtěch Merhulík, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let -30kg – Dominik Mišák, 3. místo
Kata muži +18 let – Josef Mišák, 3. místo
Kata muži +40 let – Josef Mišák, 3. místo
Kata žáci 7-9 let – Martin Palan, 3. místo
Kumite ženy +18 let BRH – Regina Plašilová, 3. místo
Kumite junioři 16-17 let -76kg – Petr Škalda, 3. místo
Kata junioři 16-17 let – Petr Škalda, 3. místo
Kumite žáci 12-13 let -39kg – Jakub Šolín, 3. místo
Kumite žákyně 7-9 let +30kg – Elena Wircińská, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let +41kg – Tobiáš Kráčmar, 4.-5. místo
Kata žáci 12-13 let – Jakub Šolín, 4.-5. místo
Kata žákyně 7-9 let – Elena Wircińská, 4.-5. místo

Národní pohár, Praha, 22.9.2018

Kumite ženy +18 let -61kg - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite dorostenky 14-15 let -47kg - Veronika Mišáková, 3. místo
Kumite ženy +18 let BRH - Regina Plašilová, 4.-5. místo

Akademické Mistrovství ČR, Brno, 22.6.2018

Kumite ženy +18 let -61kg - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy +18 let BRH - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite tým mix - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy +18 let -68kg - Hanka Straková, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 4.-5. místo

Národní pohár, Lovosice, 9.6.2018

Kumite žáci 10-11 let +41kg - Richard Kuhn, 4.-5. místo

Národní pohár, Hradec Králové, 19.5.2018

Kumite ženy +18 let -68kg - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy +18 let BRH - Hana Straková, 4.-5. místo

Kesl cup, Praha, 13.5.2018

Kumite ženy +18 let BRH - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite žáci 7-9 let +32kg - Martin Palan, 2. místo
Kumite ženy +18 let -68kg - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite žáci 10-11 let +41kg – Richard Kuhn, 4.-5. místo
Kata ženy +18 let - Regina Plašilová, 4.-5. místo

Grand Prix, Ústí nad Labem, 21.4.2018

Kumite ženy +18 let -68kg - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let +41kg – Richard Kuhn, 4.-5. místo
Kumite ženy +18 let BRH - Regina Plašilová, 4.-5. místo

Vamberecký lvíček, Vamberk, 14.4.2018

Kumite žáci 12-13 let, 8.-7. kyu, -52kg - Daniel Kráčmar, 1. místo
Kata žákyně 12-13 let, 6.-4. kyu - Pavlína Škaldová, 1. místo
Kumite žákyně 12-13 let, 8.-7. kyu, -50kg - Andrea Dymešová, 2. místo
Kata žáci 12-13 let, 8.-7. kyu - Daniel Kráčmar, 2. místo
Kumite žákyně 12-13 let, 6.-4. kyu, -42kg - Veronika Mišáková, 2. místo
Kumite žáci 7-9 let, 6.-4. kyu, +32kg - Michal Pošvář, 2. místo
Kata žáci 12-13 let, 6.-4. kyu - Jakub Šolín, 2. místo
Kumite žáci 12-13 let, 6.-4. kyu, -39kg - Jakub Šolín, 2. místo
Kumite žákyně 7-9 let, 8.-7. kyu, -30kg - Elena Wircińská, 2. místo
Kumite žáci 10-11 let, 8.-7. kyu, -35kg - Mikuláš Forman, 3. místo
Kumite žáci 12-13 let, 6.-4. kyu, -52kg - Jan Mádle, 3. místo
Kumite žáci 12-13 let, 6.-4. kyu, -52kg - Vojtěch Merhulík, 3. místo
Kumite žáci 7-9 let, 6.-4. kyu, -32kg - Dominik Mišák, 3. místo
Kumite žáci 7-9 let, 8.-7. kyu, +32kg - Michal Pošvář, 3. místo
Kumite žáci 12-13 let, 8.-7. kyu, -52kg - František Šenkyřík, 3. místo
Kumite žákyně 12-13 let, 6.-4. kyu, +50kg - Pavlína Škaldová, 3. místo
Kumite žákyně 7-9 let, 6.-4. kyu, -30kg - Elena Wircińská, 3. místo
Kata team žákyně 7-11 let - V. Baudischová, L. Janotová, E. Wircińská, 3. místo
Kata team žáci 7-11 let - M. Forman, D. Mišák, M. Pošvář, 3. místo
Kata žákyně 10-11 let 8.-7. kyu – Vendula Baudischová, 4.-5. místo
Kumite žáci 10-11 let 6.-4. kyu -32kg – Mikuláš Forman, 4.-5. místo
Kata žáci 7-9 let 6.-4. kyu – Damián Glazar, 4.-5. místo
Kata žákyně 10-11 let 8.-7. kyu – Lucie Janotová, 4.-5. místo
Kumite žáci 12-13 let 6.-4. kyu -60kg – Daniel Kráčmar, 4.-5. místo
Kata žáci 10-11 let 6.-4. kyu - Richard Kuhn, 4.-5. místo
Kumite žáci 7-9 let 8.-7. kyu -32kg – Dominik Mišák, 4.-5. místo
Kata žáci 7-9 let 6.-4. kyu – Radomír Štěpánek, 4.-5. místo
Kata žákyně 7-9 let 8.-7. kyu – Elena Wircińská, 4.-5. místo
Kata team žákyně 12-13 let – A. Dymešová, V. Mišáková, P. Škaldová, 4.-5. místo
Kata team žáci 12-13 let – R. Kuhn, J. Macháček, J. Šolín, 4.-5. místo

Pohár nadějí, Česká Lípa, 7.4.2018

Kumite žákyně 12-13 let 8.-7. kyu -45kg - Andrea Dymešová, 2. místo
Kumite žáci 10-11 let 8.-7. kyu +40kg – Přemek Kosař, 2. místo
Kumite žáci 10-11 let +41kg – Richard Kuhn, 2. místo
Kumite žáci 7-9 let +30kg - Martin Palan, 2. místo
Kumite žáci 12-13 let -50kg - Vojtěch Merhulík, 3. místo
Kumite žáci 5-9 let 8.-7. kyu +30kg – Dominik Mišák, 3. místo
Kata dorostenky 14-15 let – Pavlína Škaldová, 3. místo
Kata žáci 12-13 let – Jakub Šolín, 3. místo
Kumite žákyně 5-9 let 8.-7. kyu -30kg – Elena Wircińská, 3. místo
Kumite dorostenky 14-15 let -54kg – Veronika Mišáková, 4.-5. místo
Kumite dorostenky 14-15 let -54kg – Pavlína Škaldová, 4.-5. místo

Wakizaši cup, Nymburk, 24.3.2018

Kata žákyně a dorostenky 12-15 let 8.-7. kyu - Andrea Dymešová, 2. místo
Kata ženy +18 let - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy +18 let BRH - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy +18 let +68kg – Petra Punnerová, 2. místo
Kumite dorostenci 14-15 let -70kg - Tomáš Höfer, 3, místo
Kumite žáci 12-13 let -45kg - Vojtěch Merhulík, 3. místo
Kumite žáci 7-9 let +30kg - Martin Palan, 3. místo
Kumite ženy +18 let -68kg - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy +18 let BRH – Petra Punnerová, 3. místo
Kumite junioři 16-17 let +75kg - Petr Škalda, 3. místo

Velká cena, Trutnov, 2.2.2018

Kumite ženy +18 let -61kg – Regina Plašilová, 1. místo
Kumite ženy +18 let -68kg – Regina Plašilová, 1. místo
Kumite žáci 10-11 let -30kg – Damián Glazar, 2. místo
Kumite žáci 7-9 let +32kg – Martin Palan, 2. místo
Kumite ženy +18 let BRH – Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy +18 let +68kg – Petra Punnerová, 2. místo
Kumite žáci 12-13 let -39kg - Jakub Šolín, 2. místo
Kumite dorostenci 14-15 let -70kg - Tomáš Höfer, 3. místo
Kumite žáci 12-13 let -52kg - Jakub Macháček, 3. místo
Kata ženy +18 let - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy +18 let BRH – Petra Punnerová, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let +41kg - Richard Kuhn, 4.-5. místo
Kata žáci 12-13 let - Jakub Šolín, 4.-5. místo

Nahoru

2017

31 zlatých, 56 stříbrných a 106 bronzových medailí

Mistrovství ČR, Karlovy Vary, 2.-3.12.2017

Kata tým ženy +18 let - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy +18 let +68kg – Petra Punnerová, 3. místo
Kumite ženy U21 -61kg, jednotlivci - Karolína Stillerová, 3. místo
Kumite ženy +18 let -68kg - Hana Straková, 4.-5. místo
Kumite dorostenci 14-15 let +70kg – Petr Škalda, 4.-5. místo

Národní pohár, Praha, 11.11.2017

Kumite ženy +18 let BRH - Hana Straková 4.-5. místo
Kumite ženy +18 let -68kg - Hana Straková, 4.-5. místo

Generali cup, Ústí nad Orlicí, 4.11.2017

Kumite žáci 10-11 let +41kg - Vojtěch Merhulík, 1. místo
Kumite žáci 7-9 let +32kg – Martin Palan, 1. místo
Kumite ženy +18 let -68kg – Regina Plašilová, 1. místo
Kumite žáci 12-13 let +60kg – Tomáš Höfer, 2. místo
Kata žákyně 12-13 let 8.-7. kyu - Barbora Chaloupková, 2. místo
Kumite žákyně 12-13 let, 8.-7. kyu +50kg – Barbora Chaloupková, 2. místo
Kumite ženy +18 let +68kg – Petra Punnerová, 2. místo
Kumite tým ženy – Plašilová, Punnerová, Sedláčková, 2. místo
Kumite žáci 12-13 let 8.-7. kyu +52kg – Daniel Kráčmar, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let 8.-7. kyu +35kg - Tobiáš Kráčmar, 3. místo
Kata žákyně 10-11 let 8.-7. kyu - Anna Kubečková, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let +41kg - Jan Mádle, 3. místo
Kumite žákyně 7-9 let 8.-7. kyu +30kg - Michaela Magdičová, 3. místo
Kumite žákyně 12-13 let -42kg – Veronika Mišáková, 3. místo
Kata ženy +18 let - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy +18 let BRH – Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy +18 let BRH – Petra Punnerová, 3. místo
Kumite žáci 7-9 let 8.-7. kyu +32kg - Ondřej Vágner, 3. místo
Kumite junioři 16-17 let +76kg – Lukáš Vlček, 3. místo
Kumite tým žákyně – Chaloupková, Mišáková, Škaldová, 3. místo
Kata žáci 12-13 let 8.-7. kyu - Daniel Kráčmar, 4.-5. místo
Kumite žáci 10-11 let -41kg - Richard Kuhn, 4.-5. místo
Kata žáci 10-11 let - Jakub Macháček, 4.-5. místo
Kata žáci 10-11 let - Radovan Mrkvička, 4.-5. místo
Kata žáci 7-9 let - Martin Palan, 4.-5. místo
Kumite žáci 7-9 let 8.-7. kyu +32kg - Michal Pošvář, 4.-5. místo
Kata ženy +18 let - Petra Punnerová, 4.-5. místo
Kumite žáci 12-13 let 8.-7. kyu -52kg – František Šenkyřík, 4.-5. místo
Kumite dorostenci 14-15 let +70kg – Petr Škalda, 4.-5. místo
Kumite žáci 10-11 let 8.-7. kyu +35kg - Martin Šprinc, 4.-5. místo
Kata žáci 12-13 let 8.-7. kyu - Jakub Vlček, 4.-5. místo
Kumite tým žáci – Höfer, Merhulík, Šolín, 4.-5. místo

Wakizaši cup, Nymburk, 28.10.2017

Kumite žáci 12-13 let +60kg - Tomáš Höfer, 1, místo
Kata žákyně a dorostenky 12-15 let 8.-7. kyu - Barbora Chaloupková, 2. místo
Kumite žáci 7-9 let +30kg - Martin Palan, 2. místo
Kata junioři 16-17 let - Jindřich Stiller, 2. místo
Kumite dorostenci 14-15 let +70kg - Petr Škalda, 2. místo
Kata žákyně a dorostenky 12-15 let 8.-7. kyu - Andrea Dymešová, 3. místo
Kumite žáci 7-9 let -30kg - Damián Glazar, 3. místo
Kata žáci a dorostenci 12-15 let 8.-7. kyu - Daniel Kráčmar, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let +41kg - Jan Mádle, 3. místo
Kata ženy +18 let - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy +18 let -68kg - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy +18 let BRH - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite junioři 16-17 let -65kg - Jindřich Stiller, 3. místo
Kumite ženy +18 let BRH - Hana Straková 3. místo
Kata dorostenci 14-15 let - Petr Škalda, 3. místo
Kumite žákyně 12-13 let +50kg - Pavlína Škaldová, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let -35kg - Jakub Šolín, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let +41kg - Vojtěch Merhulík, 4.-5. místo
Kumite žáci 10-11 let -35kg - Radovan Mrkvička, 4.-5. místo
Kata žáci 7-9 let, Martin Palan, 4.-5. místo
Kumite ženy +18 let -68kg - Hana Straková, 4.-5. místo
Kata junioři 16-17 let - Lukáš Vlček, 4.-5. místo

Liberecký pohár, Česká Lípa, 22.10.2017

Kumite speciál žáci do 9 let – Mikuláš Forman, 1. místo
Kumite speciál žákyně do 10 let – Michaela Magdičová, 1. místo
Kumite žáci 10-11 let, +40kg, nad 6. kyu – Vojtěch Merhulík, 1. místo
Kumite žáci do 9 let, +30kg, nad 6. kyu – Martin Palan, 1. místo
Kumite ženy +18 let BRH – Regina Plašilová, 1. místo
Kata ženy +18 let – Petra Punnerová, 1. místo
Kumite žáci 10-11 let, -40kg, nad 6. kyu – Jakub Šolín, 1. místo
Kata tým žákyně 6-10 let, 8.-7. kyu – Vendula Baudischová, Michaela Magdičová, Elena Wircińská, 1. místo
Kata žákyně 12-13 let, 8.-7. kyu – Andrea Dymešová, 2. místo
Kumite žákyně 12-13 let, +45kg, 8.-7. kyu – Andrea Dymešová, 2. místo
Kumite žáci 12-13 let, +50kg, nad 6. kyu – Tomáš Höfer, 2. místo
Kumite žáci do 9 let, +30kg, nad 6. kyu – Georgis Maximilian Karadzos
Kumite žáci 10-11 let, +40kg, nad 6. kyu – Jan Mádle, 2. místo
Kata muži +18 let – Josef Mišák, 2. místo
Kumite žákyně 12-13 let, -45kg, nad 6. kyu – Veronika Mišáková, 2. místo
Kata ženy + 18 let – Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy +18 let BRH – Petra Punnerová, 2. místo
Kumite žáci 12-13 let, +50kg, 8.-7. kyu – František Šenkyřík, 2. místo
Kumite žáci do 9 let, -30kg, 8.-7. kyu – Ondřej Vágner, 2. místo
Kata tým žáci 11-13 let, nad 6. kyu – Petr Matyska, Martin Palan, Jakub Šolín, 2. místo
Kumite žáci do 9 let, -30kg, 8.-7. kyu – Mikuláš Forman, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let, +40kg, nad 6. kyu – Richard Kuhn, 3. místo
Kumite žákyně do 9 let, +30kg, 8.-7. kyu – Michaela Magdičová, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let, -40kg, nad 6. kyu – Petr Matyska, 3. místo
Kata žáci 9-11 let, nad 6. kyu – Jakub Šolín, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let, 8.-7 kyu- Martin Šprinc, 3. místo
Kata žákyně do 8 let – Elena Wircińská, 3. místo
Kumite speciál žákyně do 10 let – Elena Wircińská, 3. místo
Kumite žákyně do 9 let, -30kg, 8.-7. kyu – Elena Wircińská, 3. místo
Kata tým žáci 11-13 let, 8.-7. kyu – Mikuláš Forman, SSC Česká Lípa, 3. místo
Kata žáci 12-13 let, nad 6. kyu – Tomáš Höfer, 4.-5. místo
Kata žáci 12-13 let, 8.-7. kyu – František Šenkyřík, 4.-5. místo

Trutnovský dráček, Trutnov, 14.10.2017

Kumite žáci 12-13 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Tomáš Höfer, 1. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci 8.-7. kyu – Tobiáš Kráčmar, 1. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Jakub Šolín, 1. místo
Kata tým žákyně – Veronika Mišáková, Alžběta Mrkvičková, Pavlína Škaldová, 1. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci 8.-7. kyu – Andrea Dymešová, 2. místo
Kumite žáci 12-13 let, jednotlivci 8.-7. kyu – Daniel Kráčmar, 2. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Veronika Mišáková, 2. místo
Kumite žáci 7-9 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Martin Palan, 2. místo
Kumite dorostenci 14-15 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Petr Škalda, 2. místo
Kata tým žáci – Martin Kubeček, Petr Matyska, Jakub Šolín, 2. místo
Kata žákyně 12-13 let, jednotlivci 8.-7. kyu – Andrea Dymešová, 3. místo
Kumite žáci 7-9 let, jednotlivci 8.-7. kyu – Mikuláš Forman, 3. místo
Kumite žáci 7-9 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Damián Glazar, 3. místo
Kata žáci 7-9 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Damián Glazar, 3. místo
Kata žákyně 12-13 let, jednotlivci 8.-7. kyu – Barbora Chaloupková, 3. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci 8.-7. kyu – Barbora Chaloupková, 3. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Barbora Chaloupková, 3. místo
Kumite žáci 7-9 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Georgis Maximilian Karadzos, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci 8.-7. kyu – Přemek Kosař, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Jan Mádle, 3. místo
Kata žáci 10-11 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Petr Matyska, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Petr Matyska, 3. místo
Kumite žáci 7-9 let, jednotlivci 8.-7. kyu – Michal Pošvář, 3. místo
Kumite žáci 12-13 let, jednotlivci 8.-7. kyu – František Šenkyřík, 3. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Pavlína Škaldová, 3. místo
Kata žákyně 12-13 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Pavlína Škaldová, 3. místo
Kumite žákyně 7-9 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Elena Wircińská, 3. místo
Kata tým žákyně – Vendula Baudischová, Michaela Magdičová, Elena Wircinská, 3. místo
Kata žáci 12-13 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Tomáš Höfer, 4. místo
Kata žákyně 12-13 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Barbora Chaloupková, 4. místo
Kumite žákyně 7-9 let, jednotlivci 8.-7. kyu – Michaela Magdičová, 4. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Jakub Macháček, 4. místo
Kumite žáci 7-9 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Dominik Mišák, 4. místo
Kata dorostenci 14-15 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Petr Škalda, 4. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci bez rozdílu STV – Jakub Šolín, 4. místo
Kata žáci 12-13 let, jednotlivci 8.-7. kyu – Jakub Vlček, 4. místo

Shotokan cup, Vamberk, 30.9.2017

Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite žáci 10-11 let jednotlivci - Jan Mádle, 2. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Hanka Straková, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Hanka Straková, 2. místo
Kumite žáci 7-9 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Ondřej Vágner, 2. místo
Kumite junioři 16-17 let, jednotlivci - Lukáš Vlček, 2. místo
Kumite muži +40 let BRH, jednotlivci - Petr Kocmánek, 2. místo
Kata žáci 10-11 let, jednotlivci - Vojtěch Merhulík, 3. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci - Veronika Mišáková, 3. místo
Kata dorostenky 14-15 let, jednotlivci - Olga Polášková, 3. místo
Kata junioři 16-17 let, jednotlivci - Jindřich Stiller, 3. místo
Kumite junioři 16-17 let, jednotlivci - Jindřich Stiller, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Petr Škalda, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Jakub Šolín, 3. místo
Kata tým žáci - Jakub Macháček, Petr Matyska, Jakub Šolín, 3. místo
Kata tým dorostenky - Veronika Mišáková, Olga Polášková, Pavlína Škaldová, 3. místo
Kata tým dorostenci - Samuel Olesík, Jindřich Stiller, Lukáš Vlček, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Richard Kuhn, 4. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Jakub Macháček, 4. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Petr Matyska, 4. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Vojtěch Merhulík, 4. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci - Pavlína Škaldová, 4. místo

Olympiáda dětí a mládeže, Brno, 26.-27.6.2017

Kumite tým mladší žactvo - Jakub Šolín, 3. místo (Lišková, Olšavský, Šantrochová)
Kata tým mladší žactvo - Jakub Šolín, 4. místo (Lišková, Olšavský)

Akademické Mistrovství ČR, Praha, 19.6.2017

Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kata ženy tým - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Hanka Straková, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 4. místo

Národní pohár, Liberec, 28.5.2017

Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Regina Plašilová, 2. místo

Grand Prix, Ústí nad Labem, 29.4.2017

Kumite ženy +18 let jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kata žákyně 12-13 let, jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 2. místo
Kata juniorky 16-17 let, jednotlivci - Karolína Stillerová, 2. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci - Pavlína Škaldová, 2. místo
Kumite juniorky 16-17 let, jednotlivci - Karolína Stillerová, 3. místo
Kumite ženy +18 let, jednotlivci BRH - Regina Plašilová, 4. místo

Národní pohár, Česká Lípa, 9.4.2017

Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo

Pohár nadějí, Česká Lípa, 8.4.2017

Kumite žákyně 12-13 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Barbora Chaloupková, 2. místo
Kumite žáci 10-11 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Jan Mádle, 2. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Vojtěch Merhulík, 2. místo
Kata juniorky 16-17 let, jednotlivci - Karolína Stillerová, 2. místo
Kumite juniorky 16-17 let, jednotlivci - Karolína Stillerová, 2. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Jakub Šolín, 2. místo
Kata žáci 10-11 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Petr Matyska, 3. místo
Kumite junioři 16-17 let, jednotlivci - Lukáš Vlček, 3. místo
Kata tým žákyně 12-13 let - Veronika Mišáková, Alžběta Mrkvičková, Pavlína Škaldová, 3. místo

Vamberecký lvíček, Vamberk, 25.3.2017

Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Vojtěch Merhulík, 1. místo
Kata tým žákyně 12-13 let - Veronika Mišáková, Alžběta Mrkvičková, Pavlína Škaldová, 1. místo
Kumite žáci 12-13 let, jednotlivci - Tomáš Höfer, 2. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 2. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci - Pavlína Škaldová, 2. místo
Kata žáci 10-11 let, jednotlivci - Jakub Šolín, 2. místo
Kumite tým žákyně 12-13 let - Veronika Mišáková, Alžběta Mrkvičková, Pavlína Škaldová, 2. místo
Kumite žáci 7-9 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Richard Kuhn, 3. místo
Kata žáci 10-11 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Petr Matyska, 3. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci - Veronika Mišáková, 3. místo
Kata žákyně 12-13 let, jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Jakub Šolín, 3. místo
Kata tým žáci 7-11 let - Petr Matyska, Vojtěch Merhulík, Jakub Šolín, 3. místo
Kata žáci 12-13 let, jednotlivci - Tomáš Höfer, 4. místo
Kata žáci 7-9 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Richard Kuhn, 4. místo
Kumite žáci 10-11 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Petr Matyska, 4. místo
Kata žáci 7-9 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Radovan Mrkvička, 4. místo

Kesl cup, Praha, 4.3.2017

Kumite muži jednotlivci - Josef Mišák, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Petr Škalda, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Veronika Mišáková, 4. místo

Velká cena, Trutnov, 25.2.2017

Kumite ženy +18 let, jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite ženy +18 let BRH, jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite juniorky 16-17 let, jednotlivci - Karolína Stillerová, 1. místo
Kumite dorostenci 14-15 let, jednotlivci - Jan Bukovský, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Vojtěch Merhulík, 3. místo
Kumite muži +18 let, jednotlivci - Josef Mišák, 3. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 3. místo
Kata ženy +18 let, jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kata ženy +18 let, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kata juniorky 16-17 let, jednotlivci - Karolína Stillerová, 3. místo
Kumite ženy +18 let, jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kumite ženy +18 let BRH, jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kumite dorostenci 14-15 let, jednotlivci - Petr Škalda, 3. místo
Kumite junioři 16-17 let, jednotlivci - Lukáš Vlček, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Jakub Macháček, 4. místo
Kata dorostenky 14-15 let, jednotlivci - Olga Polášková, 4. místo

Nahoru

2016

32 zlatých, 61 stříbrných a 79 bronzových medailí

Mistrovství ČR, Praha, 3.-4.12.2016

Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Mišák, 4. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Olga Polášková, 4. místo
Kumite ženy U21 jednotlivci - Hanka Straková, 4. místo

Generali cup, Ústí nad Orlicí, 5.11.2016

Kumite žáci 7-9 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Petr Matyska, 1. místo
Kumite dorostenci 14-15 let, jednotlivci - Denis Rajsner, 1. místo
Kumite ženy +18 let, jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite muži +40 let BRH, jednotlivci - Petr Kocmánek, 2. místo
Kumite žáci 7-9 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Richard Kuhn, 2. místo
Kumite žáci 7-9 let, jednotlivci - Petr Matyska, 2. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Vojtěch Merhulík, 2. místo
Kata ženy +18 let, jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite žáci 7-9 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Martin Šprinc, 2. místo
Kumite žáci 12-13 let, jednotlivci - Jan Bukovský, 3. místo
Kumite žáci 12-13 let, jednotlivci - Tomáš Höfer, 3. místo
Kata žáci 7-9 let, jednotlivci - Petr Matyska, 3. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci - Veronika Mišáková, 3. místo
Kumite ženy +18 let BRH, jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Jakub Šolín, 3. místo
Kumite dorostenci 14-15 let, jednotlivci - Petr Škalda, 3. místo
Kata dorostenky 14-15 let, jednotlivci - Barbora Šprincová, 3. místo
Kumite dorostenci 14-15 let, jednotlivci - Lukáš Vlček, 3. místo
Kumite tým žáci 7-13 let - Patrik Brentner, Jan Bukovský, Tomáš Höfer, 3. místo
Kumite tým žákyně 7-13 let - Alžběta Mrkvičková, Olga Polášková, Pavlína Škaldová, 3. místo
Kumite tým dorostenci 14-15 let - Denis Rajsner, Petr Škalda, Lukáš Vlček, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Jan Mádle, 4. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Jakub Macháček, 4. místo
Kata muži +18 let, jednotlivci - Josef Mišák, 4. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 4. místo
Kata žáci 7-9 let, jednotlivci - Martin Palan, 4. místo

Lions cup, Pardubice, 30.10.2016

Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo

Trutnovský dráček, Trutnov, 16.10.2016

Kumite žáci 12-13 let, jednotlivci - Tomáš Höfer, 1. místo
Kata žáci 7-9 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Petr Matyska, 1. místo
Kumite žáci 7-9 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Petr Matyska, 1. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Jakub Macháček, 1. místo
Kata dorostenci jednotlivci - Denis Rajsner, 1. místo
Kata team žáci 7-11 let - Martin Kubeček, Petr Matyska, Jakub Šolín, 1. místo
Kata team dorostenci - Jan Bukovský, Tomáš Höfer, Denis Rajsner, 1. místo
Kumite žáci 12-13 let, jednotlivci - Jan Bukovský, 2. místo
Kata žákyně 12-13 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Barbora Chaloupková, 2. místo
Kumite žákyně 10-11 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Anna Kubečková, 2. místo
Kumite žáci 7-9 let, jednotlivci - Petr Matyska, 2. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Vojtěch Merhulík, 2. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Denis Rajsner, 2. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Barbora Šprincová, 2. místo
Kata žáci 10-11 let, jednotlivci - Jakub Šolín, 2. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Jakub Šolín, 2. místo
Kata team žákyně 12-13 let - Veronika Mišáková, Alžběta Mrkvičková, Pavlína Škaldová, 2. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Lukáš Hlavatý, 3. místo
Kata žáci 12-13 let, jednotlivci - Tomáš Höfer, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Martin Kubeček, 3. místo
Kumite žákyně 10-11 let, jednotlivci - Anna Kubečková, 3. místo
Kata žáci 7-9 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Richard Kuhn, 3. místo
Kumite žáci 7-9 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Richard Kuhn, 3. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci - Veronika Mišáková, 3. místo
Kata žáci 7-9 let, jednotlivci - Radovan Mrkvička, 3. místo
Kumite dorostenci, jednotlivci - Petr Škalda, 3. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci - Pavlína Škaldová, 3. místo
Kumite dorostenci, jednotlivci - Lukáš Vlček, 3. místo
Kata žáci 12-13 let, 8.-7. kyu,jednotlivci - František Hanzl, 4. místo
Kumite žáci 10-11 let, jednotlivci - Martin Kubeček, 4. místo
Kata žáci 7-9 let jednotlivci - Petr Matyska, 4. místo
Kata žákyně 12-13 let, jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 4. místo
Kata žáci 10-11 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Serbousek Jakub, 4. místo
Kata žákyně 12-13 let, jednotlivci - Pavlína Škaldová, 4. místo

Národní pohár, Česká Lípa, 9.10.2016

Kumite muži jednotlivci - Josef Mišák, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy U21 jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Hanka Straková, 4. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Petr Škalda, 4. místo

Liberecký pohár, Česká Lípa, 8.10.2016

Kumite dorostenci jednotlivci - Lukáš Vlček, 1. místo
Kata žákyně 12-13 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Barbora Chaloupková, 2. místo
Kumite žáci 10-11 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Jan Mádle, 2. místo
Kumite žáci 10-11 let, +6. kyu, jednotlivci - Jakub Šolín, 2. místo
Kumite žákyně 10-11 let, +6. kyu, jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 2. místo
Kumite žáci 12-13 let, +6. kyu, jednotlivci - Jan Bukovský, 2. místo
Kumite muži BRH jednotlivci - Josef Mišák, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Petr Škalda, 2. místo
Kata muži jednotlivci - Josef Mišák, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kata team žákyně 12-13 let, +6. kyu - Veronika Mišáková, Alžběta Mrkvičková, Pavlína Škaldová, 3. místo
Kumite žáci 10-11 let, +6. kyu, jednotlivci - Vojtěch Merhulík, 3. místo
Kumite žáci do 9 let, 8.-7. kyu, jednotlivci - Radovan Mrkvička, 3. místo
Kumite žákyně 12-13 let, +6. kyu, jednotlivci - Veronika Mišáková, 3. místo
Kumite žákyně 12-13 let, +6. kyu, jednotlivci - Pavlína Škaldová, 3. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kata žákyně 12-13 let, +6. kyu, jednotlivci - Pavlína Škaldová, 4. místo
Kata žákyně do 8let, bez rozdílu STV, jednotlivci - Elena Wircińská, 4. místo
Kata team žáci 12-13 let, +6. kyu - Jan Bukovský, Tomáš Höfer, Vojtěch Merhulík, 4. místo
Kumite žáci 10-11 let, +6. kyu, jednotlivci - Jakub Macháček, 4. místo

Shotokan cup, Vamberk, 17.9.2016

Kumite muži jednotlivci - Josef Mišák, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Olga Polášková, 1. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Jakub Šolín, 1. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Jan Bukovský, 2. místo
Kumite muži +40 let jednotlivci - Petr Kocmánek, 2. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Olga Polášková, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Denis Rajsner, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Hanka Straková, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Hanka Straková, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tomáš Höfer, 3. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci BRH - Jan Mádle, 3. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci BRH - Petr Matyska, 3. místo
Kumite muži jednotlivci BRH - Josef Mišák, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Petr Škalda, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Pavlína Škaldová, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Lukáš Vlček, 3. místo
Kata muži jednotlivci - Josef Mišák, 4. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 4. místo

O pohár soustředění, Jívka, 2.-4.9.2016

Kata 8.-7. kyu jednotlivci - Martin Palan, 1. místo
Kata 8.-7. kyu jednotlivci - Damián Glazar, 2. místo
Kata 8.-7. kyu jednotlivci - Radovan Mrkvička, 3. místo

Kata nad 6. kyu jednotlivci - Denis Rajsner, 1. místo
Kata nad 6. kyu jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 2. místo
Kata nad 6. kyu jednotlivci - Patrik Brentner, 3. místo

Kumite skupina 1 jednotlivci - Samuel Olesík, 1. místo
Kumite skupina 1 jednotlivci - Richard Kuhn, 2. místo
Kumite skupina 1 jednotlivci - Michal Pošvář, 3. místo

Kumite skupina 2 jednotlivci - Jakub Šolín, 1. místo
Kumite skupina 2 jednotlivci - Jakub Macháček, 2. místo
Kumite skupina 2 jednotlivci - Veronika Mišáková, 3. místo

Kumite skupina 3 jednotlivci - Denis Rajsner, 1. místo
Kumite skupina 3 jednotlivci - Tomáš Höfer, 2. místo
Kumite skupina 3 jednotlivci - Lukáš Vlček, 3. místo

Akademické Mistrovství ČR, Pardubice, 27.6.2016

Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 4. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Hanka Straková, 4. místo

Národní pohár, Havířov, 28.5.2016

Kumite ženy jednotlivci - Hanka Straková, 2. místo
Kumite ženy U21 jednotlivci - Hanka Straková, 2. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Mišák, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 4. místo

Wakizaši cup, Nymburk, 16.4.2016

Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite muži +40 let jednotlivci - Petr Kocmánek, 1. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Patrik Brentner, 2. místo
Kata mladší žákyně jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Olga Polášková, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Denis Rajsner, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tomáš Höfer, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 4. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Lukáš Vlček, 4. místo

Národní pohár, Ústí nad Orlicí, 10.4.2016

Kumite muži jednotlivci - Josef Mišák, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy U21 jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Denis Rajsner, 4. místo

Vamberecký lvíček, Vamberk, 2.4.2016

Kumite starší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Veronika Mišáková, 1. místo
Kumite starší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Renata Vlachová, 1. místo
Kumite starší žákyně Open kyu jednotlivci - Renata Vlachová, 2. místo
Kumite starší žákyně Open kyu jednotlivci - Veronika Mišáková, 3. místo
Kumite starší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci BRH - Veronika Mišáková, 3. místo
Kumite starší žákyně Open kyu jednotlivci - Pavlína Škaldová, 3. místo
Kumite starší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci BRH - Renata Vlachová, 3. místo
Kata mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Damián Glazar, 4. místo
Kumite mladší žáci Open kyu jednotlivci - Jakub Šolín, 4. místo
Kata mladší žáci Open kyu jednotlivci - Jakub Šolín, 4. místo
Kumite starší žákyně Open kyu jednotlivci BRH - Renata Vlachová, 4. místo

Velká cena, Trutnov, 27.2.2016

Kata dorostenky jednotlivci - Olga Polášková, 2. místo
Kata dorostenci jednotlivci - Denis Rajsner, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Olga Polášková, 2. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Mišák, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Hanka Straková, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Jan Bukovský, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Lukáš Vlček, 3. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Patrik Brentner, 4. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tomáš Höfer, 4. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Barbora Šprincová, 4. místo

Kesl cup, Praha, 31.1.2016

Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Denis Rajsner, 2. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Mišák, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tomáš Höfer, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Lukáš Vlček, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Jan Bukovský, 4. místo
Kata muži jednotlivci - Josef Mišák, 4. místo

Nahoru

2015

14 zlatých, 52 stříbrných a 73 bronzových medailí

Lions cup, Pardubice, 12.12.2015

Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Vojtěch Merhulík, 2. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Mišák, 2. místo
Superkick muži jednotlivci - Josef Mišák, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci ippon shobu - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Denis Rajsner, 2. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Pavlína Škaldová, 2. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci ippon shobu - Pavlína Škaldová, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Jan Bukovský, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci ippon shobu - Jan Bukovský, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Tomáš Höfer, 3. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Petr Matyska, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Vojtěch Merhulík, 3. místo
Kata muži jednotlivci - Josef Mišák, 3. místo
Kata muži +35 let jednotlivci - Josef Mišák, 3. místo
Kata mladší žákyně jednotlivci - Veronika Mišáková, 3. místo
Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Veronika Mišáková, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci ippon shobu - Veronika Mišáková, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matyáš Moravec, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci ippon shobu - Alžběta Mrkvičková, 3. místo
Kata dorostenci jednotlivci - Denis Rajsner, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Jakub Šolín, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci ippon shobu - Jakub Šolín, 3. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Jan Bukovský, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Petr Matyska, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci ippon shobu - Vojtěch Merhulík, 4. místo
Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 4. místo
Kata mladší žákyně jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 4. místo
Kata mladší žákyně jednotlivci - Pavlína Škaldová, 4. místo

Mistrovství ČR, Ostrava, 5.-6.12.2015

Kumite mladší žáci jednotlivci - Tomáš Höfer, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 4. místo

Generali cup, Ústí nad Orlicí, 14.11.2015

Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Renata Vlachová, 1. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kata muži jednotlivci - Josef Mišák, 2. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Pavlína Škaldová, 2. místo
Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 2. místo
Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Veronika Mišáková, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Barbora Šprincová, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Olga Polášková, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Tomáš Höfer, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite veteráni jednotlivci - Petr Kocmánek, 2. místo
Kumite tým žákyně - Barbora Šprincová, Olga Polášková, Alžběta Mrkvičková, 2. místo
Kata mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Veronika Mišáková, 3. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Jakub Šolín, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matyáš Moravec, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Denis Rajsner, 3. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Jakub Macháček, 4. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Lukáš Hlavatý, 4. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Martin Kubeček, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Patrik Brentner, 4. místo


Získali jsme pohár pro třetí nejlepší tým celé soutěže!

Trutnovský dráček, Trutnov, 31.10.2015

Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 1. místo
Kata tým dorostenci - Jan Bukovský, Tomáš Höfer, Denis Rajsner, 1. místo
Kata mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Martin Kubeček, 2. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Olga Polášková, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Jakub Šolín, 2. místo
Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Veronika Mišáková, 2. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Pavlína Škaldová, 2. místo
Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Renata Vlachová, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Jan Bukovský, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Olga Polášková, 2. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Patrik Brentner, 3. místo
Kata mladší žákyně jednotlivci - Veronika Mišáková, 3. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Barbora Šprincová, 3. místo
Kata tým mladší žáci - Jakub Macháček, Jakub Šolín, Martin Kubeček, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Vojtěch Merhulík, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Renata Vlachová, 3. místo
Kumite starší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Lukáš Kalousek, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Barbora Šprincová, 3. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Jakub Šolín, 4. místo
Kata mladší žákyně jednotlivci - Veronika Mišáková, 4. místo
Kata mladší žákyně jednotlivci - Pavlína Škaldová, 4. místo
Kata starší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Lukáš Kalousek, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Martin Šprinc, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Patrik Brentner, 4. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 4. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Veronika Mišáková, 4. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Denis Rajsner, 4. místo

Liberecký pohár, Česká Lípa, 25.10.2015

Kata muži jednotlivci - Josef Mišák, 1. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Petr Matyska, 2. místo
Kata tým dorostenci - Jan Bukovský, Tomáš Höfer, Tadeáš Moravec, 2. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Jakub Šolín, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Pavlína Škaldová, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matyáš Moravec, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Tomáš Höfer, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Olga Polášková, 3. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kata tým žáci - David Palan, Jakub Šolín, Petr Matyska, 3. místo
Kata tým žákyně - Veronika Mišáková, Alžběta Mrkvičková, Pavlína Škaldová, 3. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Matyáš Moravec, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Petr Matyska, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Jakub Šolín, 4. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Veronika Mišáková, 4. místo

Národní pohár, Jablonec nad Nisou, 24.10.2015

Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo

Grand Prix, Brno, 3.10.2015

Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo

Shotokan cup, Vamberk, 26.9.2015

Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite veteráni jednotlivci - Petr Kocmánek, 2. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matyáš Moravec, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Pavlína Škaldová, 3. místo
Kata mladší žákyně jednotlivci - Renata Vlachová, 3. místo
Kata muži jednotlivci - Josef Mišák, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Barbora Šprincová, 3. místo
Kata tým žáci - Jakub Macháček, Jakub Šolín, Petr Matyska, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 4. místo

Národní pohár, Praha, 19.9.2015

Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo

O pohár starosty, Chodov, 31.5.2015

Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite veteráni BRH jednotlivci - Petr Kocmánek, 2. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 4. místo

Wakizaši cup, Nymburk, 9.5.2015

Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 1. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Tomáš Höfer, 2. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Jan Bukovský, 3. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tadeáš Moravec, 4. místo

Akademické Mistrovství ČR, Olomouc, 8.5.2015

Kata tým ženy - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 4. místo

Národní pohár, Hustopeče, 2.5.2015

Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo

Vamberecký lvíček, Vamberk, 19.4.2015

Kumite starší žáci 8.-7. kyu jednotlivci BRH - Tadeáš Moravec, 2. místo
Kumite starší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Tadeáš Moravec, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tadeáš Moravec, 3. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 4. místo

Pohár nadějí, Česká Lípa, 12.4.2015

Kumite starší žákyně jednotlivci - Barbora Šprincová, 2. místo
Kumite juniorky U21 jednotlivci - Hanka Straková, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Patrik Brentner, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matyáš Moravec, 3. místo

Velká cena, Trutnov, 21.2.2015

Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 1. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Tomáš Höfer, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite muži jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo

Mistrovství ČR, Příbram, 31.1.2015

Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 4. místo

Národní pohár, Praha, 10.1.2015

Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo

Nahoru

2014

10 zlatých, 22 stříbrných a 50 bronzových medailí

Vánoční pohár, Dvůr Králové, 19.12.2014

Kata 5.-4. kyu jednotlivci - Denis Rajsner, 1. místo
Kata 5.-4. kyu jednotlivci - Olga Polášková, 2. místo

Kata 7.-6. kyu jednotlivci - Patrik Brentner, 1. místo
Kata 7.-6. kyu jednotlivci - Matyáš Moravec, 2. místo
Kata 7.-6. kyu jednotlivci - Tereza Klimešová, 3. místo
Kata 7.-6. kyu jednotlivci - Jan Bukovský, 3. místo

Kata 8.kyu jednotlivci - Lukáš Hlavatý, 1. místo
Kata 8.kyu jednotlivci - Ondřej Langpaul, 2. místo
Kata 8.kyu jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 3. místo
Kata 8.kyu jednotlivci - Vojtěch Merhulík, 3. místo

Základní technika nováčci bez STV - Richard Kuhn, 1. místo
Základní technika nováčci bez STV - Damián Klazar, 2. místo
Základní technika nováčci bez STV - Martin Palan, 3. místo
Základní technika nováčci bez STV - Ondřej Zechovský, 3. místo
Základní technika nováčci bez STV - Lenka Moravcová, 3. místo

Generali cup, Ústí nad Orlicí, 15.11.2014

Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Jan Bukovský, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite tým žáci - Tadeáš Moravec, Matyáš Moravec, Jan Bukovský, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tadeáš Moravec, 4. místo

Trutnovský dráček, Trutnov, 1.11.2014

Kata mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 2. místo
Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 3. místo
Kata mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Jan Bukovský, 3. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Jan Bukovský, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Tereza Klimešová, 3. místo
Kata mladší žákyně jednotlivci - Olga Polášková, 4. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 4. místo

Liberecký pohár, Česká Lípa, 26.10.2014

Kumite ženy BRH jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tadeáš Moravec, 2. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matyáš Moravec, 3. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Tereza Klimešová, 4. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Tereza Klimešová, 4. místo

Národní pohár, Jablonec nad Nisou, 25.10.2014

Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 4. místo

Národní pohár, Praha, 4.10.2014

Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 4. místo

Shotokan cup, Vamberk, 27.9.2014

Kumite veteráni jednotlivci - Petr Kocmánek, 1. místo
Kumite muži jednotlivci - Petr Kocmánek, 2. místo
Kumite muži jednotlivci - Jan Dostál, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Ondřej Langpaul, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tadeáš Moravec, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Tereza Klimešová, 4. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 4. místo

Wakizaši cup, Nymburk, 10.5.2014

Kumite starší žákyně jednotlivci - Barbora Šprincová, 2. místo
Kumite muži jednotlivci - Jan Dostál, 2. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Tereza Klimešová, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo

Vamberecký lvíček, Vamberk, 12.4.2014

Kata mladší žáci jednotlivci - Patrik Brentner, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Jan Bukovský, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matyáš Moravec, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Patrik Brentner, 3. místo

Mistrovství ČR, Ústí nad Labem, 29.3.2014

Kumite ženy jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Hana Straková, 4. místo

Letohradský jelínek, Jablonné, 22.3.2014

Kata starší žákyně jednotlivci - Olga Polášková, 1. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Jan Bukovský, 1. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Tadeáš Moravec, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tadeáš Moravec, 2. místo
Kumite tým žáci - Jan Bukovský, Tadeáš Moravec, Denis Rajsner, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matyáš Moravec, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Patrik Brentner, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Tereza Klimešová, 3. místo

NP mládeže, Praha, 8.3.2014

Kumite juniorky jednotlivci - Hanka Straková, 4. místo

NP seniorů, Liberec, 16.2.2014

Kumite ženy jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo

NP seniorů, Trutnov, 25.1.2014

Kumite ženy jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Martina Janečková, 4. místo
Kumite ženy jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo

Velká cena, Trutnov, 11.1.2014

Kumite mladší žáci jednotlivci - Jan Bukovský, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 1. místo
Kumite junioři jednotlivci - Tadeáš Klepač, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Radek Barth, 3. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Janáček, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Martina Janečková, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tadeáš Moravec, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matyáš Moravec, 3. místo
Kata junioři jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Hanka Straková, 4. místo
Kata juniorky jednotlivci - Hanka Straková, 4. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Hanka Straková, 4. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Jakub Klikar, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Jakub Klikar, 4. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo

Nahoru

2013

14 zlatých, 31 stříbrných a 53 bronzových medailí

Vánoční pohár, Dvůr Králové, 20.12.2013

Kata 6.-4. kyu jednotlivci - Denis Rajsner, 1. místo
Kata 6.-4. kyu jednotlivci - Barbora Šprincová, 2. místo
Kata 6.-4. kyu jednotlivci - Olga Polášková, 3. místo

Kata 8.-7. kyu jednotlivci - Tadeáš Moravec, 1. místo
Kata 8.-7. kyu jednotlivci - Matyáš Moravec, 2. místo
Kata 8.-7. kyu jednotlivci - Radek Barth, 3. místo
Kata 8.-7. kyu jednotlivci - Jan Bukovský, 3. místo

Základní technika nováčci bez STV - Lukáš Hlavatý, 1. místo
Základní technika nováčci bez STV - Alžběta Mrkvičková, 2. místo
Základní technika nováčci bez STV - Tereza Klimešová, 3. místo
Základní technika nováčci bez STV - Vojtěch Merhulík, 3. místo

Mistrovství ČR mládeže, Havířov, 08.12.2013

Kumite juniorky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Hana Straková, 4. místo


Generali cup, Ústí nad Orlicí, 16.11.2013

Kata junioři jednotlivci - Matěj Kopecký, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Radek Barth, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Patrik Brentner, 3. místo
Kata veteráni jednotlivci - Pavel Jarolímek, 3. místo
Kata mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Jakub Klikar, 4. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Matyáš Moravec, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Jakub Klikar, 4. místo
Kumite tým žáci - Radek Barth, Tadeáš Moravec, Denis Rajsner, 4. místo

Trutnovský dráček, Trutnov, 2.11.2013

Kata mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Patrik Brentner, 1. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Andriy Radetskyy, 1. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Radek Barth, 1. místo
Kata mladší žákyně jednotlivci - Lucie Vobořilová, 2. místo
Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Lucie Vobořilová, 2. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Radek Barth, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 2. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 3. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Patrik Brentner, 3. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - David Jarolímek, 3. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Jan Bukovský, 3. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Patrik Brentner, 4. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - David Jarolímek, 4. místo
Kata mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Lucie Vobořilová, 4. místo
Kata mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - David Jarolímek, 4. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Andriy Radetskyy, 4. místo
Kata mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Jan Bukovský, 4. místo
Kata mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Radek Barth, 4. místo

Silesia cup, Odry, 26.10.2013

Kata junioři jednotlivci - Matěj Kopecký, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 2. místo
Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 2. místo
Kata juniorky jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kata muži jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo

Liberecký Pohár, Česká Lípa, 19.10.2013

Kumite ženy BRH jednotlivci - Simona Šedivá, 1. místo
Kumite kadetky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 1. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 2. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Tadeáš Moravec, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tadeáš Moravec, 3. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Matyáš Moravec, 3. místo
Kumite mladší žáaci jednotlivci - Patrik Brentner, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo

Northbohemia, Ústí nad Labem, 12.10.2013

Kumite ženy jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo

Shotokan Cup, Vamberk, 5.10.2013

Kumite tým ženy/juniorky - Simona Šedivá, Kristýna Drápalíková, Hanka Straková, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Hanka Straková, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Radek Barth, 2. místo
Kata junioři jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matyáš Moravec, 3. místo
Kata juniorky jednotlivci - Hanka Straková, 4. místo
Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 4. místo
Kumite muži jednotlivci - Pavel Šimon, 4. místo

Národní pohár, Ústí nad Labem, 8.6.2013

Kumite mladší žáci jednotlivci - Andriy Radetskyy, 4. místo

Grand Prix, Ústí nad Labem, 25.5.2013

Kumite ženy jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo
Kumite muži jednotlivci - Pavel Šimon, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 4. místo

Wakizaši cup, Nymburk, 11.5.2013

Kata dorostenky jednotlivci - Hana Straková, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Simona Šedivá, 1. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo

Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska, Jeseník, 4.5.2013

Kata dorostenci jednotlivci - Matěj Kopecký, 1. místo
Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Jakub Klikar, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Andriy Radetskyy, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 4. místo

Velká cena, Nymburk, 20.4.2013

Kumite ženy BRH jednotlivci - Simona Šedivá, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 1. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Tadeáš Moravec, 3. místo
Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 4. místo
Kata mladší žákyně jednotlivci - Diana Ryšavá, 4. místo

Národní pohár mládeže, Česká Lípa, 13.4.2013

Kumite juniorky jednotlivci - Martina Janečková, 1. místo

Pohár nadějí, Česká Lípa, 13.4.2013

Kata juniorky jednotlivci - Hana Straková, 3. místo

Mistrovství ČR, Hradec Králové, 31.3.2013

Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo
Kumite ženy jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo

Vamberecký Lvíček, Vamberk, 30.3.2013

Kumite starší žáci jednotlivci - Tadeáš Moravec, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci, OPEN - Tomáš Höfer, 2. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Tadeáš Moravec, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Jakub Klikar, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Diana Ryšavá, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci, OPEN - Diana Ryšavá, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Tomáš Höfer, 4. místo

Memoriál Šianského, Louny, 23.03.2013

Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 4. místo

NP seniorů, České Budějovice, 23.2.2013

Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Martina Janečková, 4. místo

Velká cena, Trutnov, 27.1.2013

Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Petra Punnerová, 3. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 3. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Jakub Klikar, 3. místo
Kata mladší žákyně jednotlivci - Diana Ryšavá, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Tadeáš Klepač, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Andriy Radetskyy, 4. místo
Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 4. místo

NP seniorů, Ústí nad Labem, 12.1.2013

Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo

Nahoru

2012

12 zlatých, 20 stříbrných a 34 bronzových medailí

Gorenje cup, Chodov, 15.12.2012

Kumite ženy jednotlivci BRH - Simona Šedivá, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 2. místo
Kumite junioři jednotlivci BRH - Jan Dostál, 3. místo
Kata dorostenci jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo

Vánoční pohár, Dvůr Králové, 14.12.2012

Kata 5.-4. kyu jednotlivci - Jan Tlamicha, 1. místo
Kata 5.-4. kyu jednotlivci - Tadeáš Klepač, 2. místo
Kata 5.-4. kyu jednotlivci - Pavel Pilař, 3. místo
Kata 5.-4. kyu jednotlivci - Denis Rajsner, 3. místo

Kata 7. kyu jednotlivci - Tomáš Höfer, 1. místo
Kata 7. kyu jednotlivci - Jiří Rada, 2. místo

Kata 8. kyu jednotlivci - Dagmar Ryšavá, 1. místo
Kata 8. kyu jednotlivci - Diana Ryšavá, 2. místo
Kata 8. kyu jednotlivci - Michal Pavlík, 3. místo
Kata 8. kyu jednotlivci - Vojtěch Mazák, 3. místo

Základní technika nováčci bez STV - Pavel Jarolímek, 1. místo
Základní technika nováčci bez STV - David Jarolímek, 2. místo
Základní technika nováčci bez STV - Andrea Jarošová, 3. místo
Základní technika nováčci bez STV - Anežka Dohnalová, 3. místo

Mistrovství ČR mládeže, České Budějovice, 02.12.2012

Kumite juniorky jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo


Generali Cup, Ústí nad Orlicí, 24.11.2012

Kumite tým ženy - Simona Šedivá, Petra Punnerová, Kateřina Káňová, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Petra Punnerová, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 4. místo
Kata dorostenci jednotlivci - Matěj Kopecký, 4. místo


Vánoční cena, Mladá Boleslav, 17.11.2012

Kumite juniorky jednotlivci BRH - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci BRH - Martina Janečková, 4. místo


Silesia cup, Odry, 10.11.2012

Kumite juniorky jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Petra Punnerová, 3. místo


Liberecký pohár, Česká Lípa, 20.10.2012

Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo


Shotokan cup, Choceň, 06.10.2012

Kumite juniorky jednotlivci - Martina Janečková, 1. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Vojtěch Mazák, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Dominik Šamko, 4. místo


Grand Prix, Ústí nad Labem, 26.05.2012

Kumite juniorky jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo


Wakizaši cup, Nymburk, 12.05.2012

Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo
Kumite veteráni +40 let jednotlivci - Petr Kocmánek, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Pavel Pilař, 4. místo
Kumite žáci jednotlivci - Andriy Radetskyy, 4. místo

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska, Jeseník, 05.05.2012

Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 1. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Martina Janečková, 1. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Simona Šedivá, 1. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Pavel Pilař, 4. místo

Velká cena, Nymburk, 28.04.2012

Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Martin Tázlar, 4. místo

Grand Prix, Hradec Králové, 21.-22.04.2012

Kumite juniorky jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo

Pohár nadějí, Nový Bor, 14.04.2012

Kumite dorostenci jednotlivci - Martin Tázlar, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Pavel Pilař, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo
Kata dorostenci jednotlivci - Lukáš Pacák, 4. místo

Memoriál Šianského, Louny, 31.03.2012

Kumite dorostenci jednotlivci - Jan Dostál, 2. místo

Velká cena, Trutnov, 04.03.2012

Kata dorostenci jednotlivci - Matěj Kopecký, 1 . místo
Kumite senioři jednotlivci - Josef Janáček, 2. místo
Kumite junioři jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Pavel Pilař, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Martin Tázlar, 3. místo

Letohradský jelínek, Jablonné nad Orlicí, 25.02.2012

Kumite starší žáci jednotlivci - Dominik Šamko, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Alexandr Teodoridis, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Denis Rajsner, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci OPEN - Dominik Šamko, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Pavel Pilař, 3. místo
Kumite team mladší žáci - Klust, Rajsner, Šamko, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Lukáš Klust, 4. místo
Kata dorostenci jednotlivci - Pavel Pilař, 4 . místo

Vamberecký lvíček, Vamberk, 15.01.2012

Kumite mladší žáci jednotlivci - Dominik Šamko, 3. místo

Nahoru

2011

9 zlatých, 13 stříbrných a 23 bronzových medailí

Vánoční pohár, Dvůr Králové, 19.12.2011

Kata 7. kyu jednotlivci - Lukáš Pacák, 1. místo
Kata 7. kyu jednotlivci - Andriy Radetskyy, 2. místo
Kata 7. kyu jednotlivci - Olga Polášková, 3. místo
Kata 7. kyu jednotlivci - Ondřej Palán, 3. místo

Kata 8. kyu jednotlivci - Jiří Rada, 1. místo
Kata 8. kyu jednotlivci - Jan Tomáš, 2. místo

Základní technika nováčci bez STV - Jan Benák, 1. místo
Základní technika nováčci bez STV - Filip Mostecký, 2. místo
Základní technika nováčci bez STV - Aleš Přibyl, 3. místo
Základní technika nováčci bez STV - Jan Bukovský, 3. místo

Mistrovství ČR, Ústí nad Labem, 03.12.2011

Kumite juniorky jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo


O pohár starosty, Ústí nad Orlicí, 12.11.2011

Kata dorostenci jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Dominik Šamko, 3. místo


Liberecký pohár, Česká Lípa, 15.10.2011

Kumite dorostenci jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 3. místo


Memoriál M. Šianského, Louny, 24.9.2011

Kumite dorostenci jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo


Czech Open, Ústí nad Labem, 28.5.2011

Kumite dorostenci jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo


Postojna open, Slovinsko, 14.5.2011

Kumite juniorky team - Kristýna Drápalíková, Martina Janečková, Simona Šedivá, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Jan Dostál, 4. místo


Otevřené mistrovství Moravy a Slezska, Jeseník, 7.5.2011

Kumite juniorky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 1. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Jan Dostál, 4. místo


Pohár nadějí, Nový Bor, 9.4.2011

Kumite starší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Jan Dostál, 4. místo


Vamberecký lvíček, Vamberk, 2.4.2011

Kumite starší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Alexandr Teodoridis, 4. místo


Mistrovství VčSKe seniorů, Litomyšl, 5.3.2011

Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Petra Punnerová, 2. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Martina Janečková, 4. místo


Pohár VčSKe mládeže, Litomyšl, 5.3.2011

Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 1. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 2. místo
Kata juniorky jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo
Kata juniorky jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo


Obi Open, Praha, 26.2.2011

Kumite juniorky jednotlivci - Simona Šedivá, 1. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo


Národní pohár seniorů, Odry, 19.2.2011

Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Lenka Texlová, 2. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo


Prague Open, Praha, 30.1.2011

Kata muži jednotlivci - Miloš Mencl, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo


Jablonský medvídek, Jablonné nad Orlicí, 22.1.2011

Kata starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 1. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Pavel Pilař, 2. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Pavel Pilař, 4. místo


Nahoru

2010

18 zlatých, 40 stříbrných a 42 bronzových medailí

Vánoční pohár, Dvůr Králové, 20.12.2010

Kata 5. kyu jednotlivci - David Němec, 1. místo
Kata 5. kyu jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 2. místo
Kata 5. kyu jednotlivci - Martin Tázlar, 3. místo

Kata 7. kyu jednotlivci - Denis Rajsner, 1. místo
Kata 7. kyu jednotlivci - Lukáš Klust, 2. místo
Kata 7. kyu jednotlivci - Daniel Linda, 3. místo
Kata 7. kyu jednotlivci - Pavel Pilař, 3. místo

Kata 8. kyu jednotlivci - Miloš Mencl, 1. místo
Kata 8. kyu jednotlivci - Lukáš Pacák, 2. místo
Kata 8. kyu jednotlivci - Ondřej Palán, 3. místo
Kata 8. kyu jednotlivci - Alexandr Teodoridis, 3. místo

Základní technika nováčci bez STV - Jiří Mencl, 1. místo
Základní technika nováčci bez STV - Andrej Kubizniak, 2. místo
Základní technika nováčci bez STV - Roman Novák, 3. místo
Základní technika nováčci bez STV - Alice Pušová, 3. místo


Mistrovství ČR, Hodonín, 4. - 5.12.2010

Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 4. místo


O pohár starosty, Ústí nad Orlicí, 27.11.2010

Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 1. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 1. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 1. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 2. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Yannatay Shamshieva, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Jan Dostál, 2. místo
Kumite dorostenky team - Kristýna Drápalíková, Simona Šedivá, Yannatay Shamshieva, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 3. místo
Kumite žáci team - Luděk Hrnčíř, Matěj Kopecký, David Němec, 3. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Sýkora, 4. místo
Kumite muži jednotlivci BRH - Josef Sýkora, 4. místo


Vánoční cena, Mladá Boleslav, 27.11.2010

Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Yannatay Shamshieva, 4. místo


Kesl Cup, Praha, 14.11.2010

Kata muži jednotlivci - Miloš Mencl, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo


Liberecký pohár, Zákupy, 06.11.2010

Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 1. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 1. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Jan Dostál, 2. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Martina Janečková, 4. místo


Mistrovství VčSKe mládeže, Dvůr Králové nad Labem, 31.10.2010

Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 1. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Jan Dostál, 2. místo
Kumite dorostenky team - Kristýna Drápalíková, Martina Janečková, Simona Šedivá, 2. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Yannatay Shamshieva, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Yannatay Shamshieva, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Pavel Pilař, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Martin Tázlar, 3. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Martin Tázlar, 4. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Jiří Ponikelský, 4. místo


Pohár VčSKe dospělých, Dvůr Králové nad Labem, 31.10.2010

Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Sýkora, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Lenka Texlová, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Lenka Texlová, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite muži jednotlivci BRH - Josef Sýkora, 4. místo


North Bohemia, Ústí nad Labem, 16.10.2010

Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Sýkora, 4. místo


Shotokan Cup, Kostelec nad Orlicí, 09.10.2010

Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 4. místo


Memoriál M. Šianského, Louny, 25.09.2010

Kumite dorostenky jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 3. místo


Krušnohorský pohár, Podbořany, 19.06.2010

Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Martin Tázlar, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Martin Tázlar, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Martina Janečková, 4. místo


Akademické Mistrovství ČR, Praha, 08.06.2010

Kumite ženy jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Lenka Texlová, 2. místo
Kumite muži jednotlivci - Tomáš Back, 2. místo


Obi open, Praha, 29.05.2010

Kumite starší žáci jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo


Wakizaši cup, Nymburk, 15.05.2010

Kumite starší žáci jednotlivci - Jan Dostál, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo


Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska, Jeseník, 08.05.2010

Kumite starší žáci jednotlivci - Jan Dostál, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 2. místo


Velká cena, Nymburk, 01.05.2010

Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 1. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - David Němec, 1. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Yannatay Shamshieva, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 4. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Pavel Pilař, 4. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 4. místo


Grand Prix, Hradec Králové, 24.04.2010

Kumite dorostenky team - Kristýna Drápalíková, Martina Janečková, Simona Šedivá, 4. místo


Pohár Nadějí, Nový Bor, 10.04.2010

Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo


Mistrovství ČR, Mladá Boleslav, 27.03.2010

Kumite ženy, jednotlivci - Lenka Texlová, 3. místo


Mistrovství VčSKe seniorů, Malé Svatoňovice, 27.02.2010

Kata ženy jednotlivci - Nikola Glosová, 2. místo
Kumite muži jednotlivci BRH - Josef Sýkora, 3. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Sýkora, 4. místo


Pohár VčSKe mládeže, Malé Svatoňovice, 27.02.2010

Kata starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 1. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 1. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 1. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 1. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 1. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Michal Osifčin, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Michaela Glosová, 2. místo
Kata juniorky jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Michaela Glosová, 4. místo


Pražský pohár, Praha, 31.1.2010

Kumite starší žáci jednotlivci - Pavel Pilař, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 3. místo
Kumite senioři jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo
Kumite senioři jednotlivci - Lukáš Vaňatka, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Jan Dostál, 4. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 4. místo


Nahoru

2009

18 zlatých, 43 stříbrných a 51 bronzových medailí



Vánoční pohár, Dvůr Králové, 18.12.2009

Kata 5. kyu a vyšší jednotlivci - Matěj Kopecký, 1. místo
Kata 5. kyu a vyšší jednotlivci - Lukáš Vaňatka, 2. místo
Kata 5. kyu a vyšší jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kata 5. kyu a vyšší jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo

Kata 6. kyu jednotlivci - Yannatay Shamshieva, 1. místo
Kata 6. kyu jednotlivci - Jaroslav Erben, 2. místo
Kata 6. kyu jednotlivci - Martin Tázlar, 3. místo
Kata 6. kyu jednotlivci - Jiří Ponikelský, 3. místo

Kata 8. kyu jednotlivci - Lukáš Klust, 1. místo
Kata 8. kyu jednotlivci - Daniel Linda, 2. místo

Základní technika nováčci bez STV - Lukáš Pacák, 1. místo
Základní technika nováčci bez STV - Natálie Šamková, 2. místo
Základní technika nováčci bez STV - Miloš Mencl, 3. místo
Základní technika nováčci bez STV - Ondřej Palán, 3. místo


Mistrovství ČR, Ústí nad Labem, 5. - 6.12.2009

Kumite starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 4. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Martina Janečková, 4. místo


O pohár starosty, Ústí nad Orlicí, 14.11.2009

Kumite dorostenky team - Kristýna Drápalíková, Martina Janečková, Simona Šedivá, 1. místo
Kumite žákyně team - Michaela Glosová (hostování v SK Ústí n. Orl.), 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Michaela Glosová, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 2. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Pavel Pilař, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Martin Tázlar, 3. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Martina Janečková, 4. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Jaroslav Erben, 4. místo


Velká cena, Ostrava, 31.10.2009

Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo


Mistrovství VčSKe mládeže, Hradec Králové, 18.10.2009

Kata dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 1. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 1. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Nikola Glosová, 1. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 1. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Michal Osifčin, 1. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Martina Janečková, 1. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 2. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Michaela Glosová, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Pavel Pilař, 2. místo
Kumite juniorky team - Nikola Glosová, Martina Janečková, Simona Šedivá, 2. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Michaela Glosová, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 3. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Yannatay Shamshieva, 4. místo


Pohár VčSKe seniorů, Hradec Králové, 18.10.2009

Kata ženy jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Petra Sedláčková, 2. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite muži jednotlivci - Lukáš Vaňatka, 4. místo


Shotokan Cup, Kostelec n. Orl., 10.10.2009

Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Michaela Glosová, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 4. místo


Kesl Cup, Praha, 19.09.2009

Kata muži jednotlivci - Tomáš Back, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo


Olympiáda dětí a mládeže, Tábor, 26.06.2009

Kumite mladší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 2. místo


Krušnohorský pohár, Podbořany, 20.06.2009

Kata dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kata team dorostenky - Nikola Glosová, Martina Janečková, Simona Šedivá, 2. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo


Akademické Mistrovství ČR, Plzeň, 17.06.2009

Kumite ženy jednotlivci - Lenka Texlová, 3. místo


Grand Prix, Ústí nad Labem, 30.05.2009

Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Michaela Glosová, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Nikola Glosová, 4. místo


Petra Sedláčková získala za reprezentaci města v loňském roce
ocenění Rady města "Osobnost roku za rok 2008".


Wakizashi Cup, Nymburk, 16.05.2009

Kumite mladší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 2. místo
Kumite veterání +35 let jednotlivci - Petr Kocmánek, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo


Grand Prix, Hradec Králové, 25.04.2009

Kumite seniorky jednotlivci - Lenka Texlová, 4. místo


VC Nymburka, Nymburk, 18.04.2009

Kumite juniorky jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite junioři jednotlivci - Lukáš Vaňatka, 3. místo
Kumite junioři jednotlivci - Ondřej Brodský, 4. místo


Pohár nadějí, Nový Bor, 11.04.2009

Kata juniorky jednotlivci - Nikola Glosová, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Nikola Glosová, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 3. místo
Kumite junioři jednotlivci - Ondřej Brodský, 3. místo
Kata team dorostenky - Nikola Glosová, Martina Janečková, Simona Šedivá, 3. místo
Kumite junioři jednotlivci - Lukáš Vaňatka, 4. místo


Mistrovství ČR seniorů, Havířov, 28.03.2009

Kumite seniorky jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite seniorky jednotlivci - Lenka Texlová, 3. místo


Obi Open, Praha, 21.03.2009

Kumite mladší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 4. místo


Mistrovství VčSKe seniorů, Dvůr Králové nad Labem, 01.03.2009

Kata team ženy - Nikola Glosová, Petra Punnerová, Simona Šedivá, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Petra Sedláčková, 2. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Lenka Texlová, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo


Pohár VčSKe mládeže, Dvůr Králové nad Labem, 01.03.2009

Kata starší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Martin Krebs, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite junioři jednotlivci - Ondřej Brodský, 2. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Kryštof Janeček, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Vítek Černý, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Pavel Pilař, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Ondřej Rykr, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Tomáš Krebs, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Tomáš Frieda, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite junioři jednotlivci - Lukáš Vaňatka, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Kryštof Janeček, 4. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 4. místo


Nahoru

2008

17 zlatých, 26 stříbrných a 33 bronzových medailí



Vánoční pohár, Dvůr Králové, 19.12.2008

Kata 6. kyu a vyšší jednotlivci - Nikola Glosová, 1. místo
Kata 6. kyu a vyšší jednotlivci - Kryštof Janeček, 2. místo
Kata 6. kyu a vyšší jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo
Kata 6. kyu a vyšší jednotlivci - David Němec, 3. místo

Kata 8. - 7. kyu jednotlivci - Ondřej Rykr, 1. místo
Kata 8. - 7. kyu jednotlivci - Barbara Faltysová, 2. místo
Kata 8. - 7. kyu jednotlivci - Lukáš Snopek, 3. místo
Kata 8. - 7. kyu jednotlivci - Ondřej Valášek, 3. místo

Základní technika nováčci bez STV - Zdeněk Klust, 1. místo
Základní technika nováčci bez STV - Daniel Linda, 2. místo
Základní technika nováčci bez STV - Lukáš Klust, 3. místo
Základní technika nováčci bez STV - Daniel Elišák, 3. místo


Mistrovství ČR, Hodonín, 7.12.2008

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo


Cuprum Cup, Legnica - Polsko, 29.11.2008

Kumite dorostenky 16-17 let, jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kata dorostenky 16-17 let, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo
Kata žákyně 12-13 let, jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kumite ženy nad 18 let, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo
Kumite muži nad 18 let, jednotlivci - Josef Sýkora, 4. místo


O pohár starosty, Ústí nad Orlicí, 15.11.2008

Kata juniorky jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite juniorky jednotlivci BRH - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Lenka Texlová, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Martin Hlavatý, 2. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Martin Tázlar, 3. místo
Kumite team žákyně - Martina Janečková, Simona Šedivá, Hana Jurášová3. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Ondřej Rykr, 4. místo

Petra Sedláčková byla vyhlášena nejlepší závodnicí soutěže.


Velká cena, Ostrava, 25.10.2008

Kumite ženy jednotlivci - Lenka Texlová, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 4. místo


Mistrovství VčSKe mládeže, Hradec Králové, 19.10.2008

Kata juniorky jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Pavel Pilař, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tomáš Krebs, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Ondřej Rykr, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 3. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Tomáš Frieda, 3. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo


Pohár VčSKe seniorů, Hradec Králové, 19.10.2008

Kata ženy jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Petra Punnerová, 1. místo
Kata team ženy - Nikola Glosová, Petra Punnerová, Lenka Texlová, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Lenka Texlová, 2. místo
Kumite muži družstva - Josef Sýkora, Tomáš Hynek, Tomáš Záleský, 2. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Lenka Texlová, 4. místo


Shotokan Cup, Rychnov nad Kněžnou, 11.10.2008

Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Lenka Texlová, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Pavel Pilař, 3. místo
Kumite dorostenky družstva - Nikola Glosová, Simona Šedivá, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Lenka Texlová, 4. místo


Kesl Cup, Praha, 20.09.2008

Kumite dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 2. místo
Kumite veteráni jednotlivci - Petr Kocmánek, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Lenka Texlová, 4. místo
Kata veteráni jednotlivci - Petr Kocmánek, 4. místo


Akademické Mistrovství ČR, Brno, 15.06.2008

Kata team ženy - Lenka Texlová, Vendula Roznosová, Hanka Johnová, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Lenka Texlová, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Lenka Texlová, 5. místo


Wakizaši Cup, Nymburk, 17.05.2008

Kumite veteráni +35 let jednotlivci - Petr Kocmánek, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 4. místo


Pohár Nadějí, Nový Bor, 05.04.2008

Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo


Velká cena, Nymburk, 08.03.2008

Kumite dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 1. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tomáš Krebs, 4. místo
Kumite muži jednotlivci - Daniel Pelíšek, 4. místo


Mistrovství VčSKe seniorů, Jablonné nad Orlicí, 01.03.2008

Kata ženy jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Lucie Strnadová, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Lucie Strnadová, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Petra Punnerová, 3. místo


Pohár VčSKe mládeže, Jablonné nad Orlicí, 01.03.2008

Kata juniorky jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite junioři jednotlivci - Lukáš Vaňatka, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tomáš Krebs, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Martin Hlavatý, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Michael Potocký, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 4. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 4. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 4. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 4. místo


Národní pohár seniorů, Ústí nad Labem, 12.1.2008

Kumite muži jednotlivci - Josef Sýkora, 4. místo


Nahoru

2007

18 zlatých, 33 stříbrných a 55 bronzových medailí



Vánoční pohár, Dvůr Králové, 17.12.2007

Kata 6. - 4. kyu jednotlivci - Simona Šedivá, 1. místo
Kata 6. - 4. kyu jednotlivci - Tomáš Krebs, 2. místo
Kata 6. - 4. kyu jednotlivci - Ondřej Brodský, 3. místo
Kata 6. - 4. kyu jednotlivci - Martina Janečková, 4. místo

Kata 7. kyu jednotlivci - Michael Potocký, 1. místo
Kata 7. kyu jednotlivci - Martin Hlavatý, 2. místo
Kata 7. kyu jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo
Kata 7. kyu jednotlivci - Lukáš Vaňatka, 4. místo

Kata 8. kyu jednotlivci - Jiří Kumprecht, 1. místo
Kata 8. kyu jednotlivci - Tereza Kumprechtová, 2. místo
Kata 8. kyu jednotlivci - Vítek Černý, 3. místo
Kata 8. kyu jednotlivci - Kristýna Drápalíková, 4. místo

Základní technika nováčci bez STV - Lukáš Snopek, 1. místo
Základní technika nováčci bez STV - Jaroslav Erben, 2. místo
Základní technika nováčci bez STV - Martin Tázlar, 3. místo
Základní technika nováčci bez STV - Martin Krebs, 4. místo


Vánoční cena, Mladá Boleslav, 24.11.2007

Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tomáš Palm, 4. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo


O pohár starosty, Ústí nad Orlicí, 17.11.2007

Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Tomáš Palm, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Daniel Pelíšek, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kumite team žáci - Matěj Kopecký, Michael Potocký, Martin Hlavatý, 2. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo
Kumite ženy jednotlivci BRH - Lucie Strnadová, 3. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Bartoloměj Kováč, 3. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Ondřej Brodský, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Ondřej Brodský, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Tomáš Palm, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo
Kumite team dorostenci - Bartoloměj Kováč,, Tomáš Palm, Daniel Pelíšek, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo


Velká cena, Ostrava, 27.10.2007

Kumite ženy jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Sýkora, 4. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 4. místo


Mistrovství VčSKe mládeže, Hradec Králové, 20.10.2007

Kumite mladší žáci jednotlivci - Michael Potocký, 1. místo
Kumite junioři jednotlivci - Josef Sýkora, 1. místo
Kata juniorky jednotlivci - Petra Punnerová, 1. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Bartoloměj Kováč, 2. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Tomáš Palm, 2. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Vítek Černý, 3. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Vladislav Hetflejš, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite mladší dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Kryštof Janeček, 4. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 4. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo


Pohár VčSKe seniorů, Hradec Králové, 20.10.2007

Kumite muži jednotlivci - Josef Sýkora, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo


Shotokan Cup, Rychnov n. Kněžnou, 6.10.2007

Kumite starší žáci jednotlivci - Tomáš Krebs, 1. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Dominik Petr, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Tomáš Palm, 3. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Bartoloměj Kováč, 3. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Vladislav Hetflejš, 3. místo
Kumite junioři jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Tomáš Krebs, 4. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Martin Broum, 4. místo


Open World Cup, Eslöv, Švédsko, 29.06. - 01.07.2007

Kumite juniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite dívky 12 let jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite dívky 12 let jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite chlapci 10 let jednotlivci - Jan Dostál, 2. místo
Kata chlapci 9 let jednotlivci - Kryštof Janeček, 3. místo
Kumite chlapci 10 let jednotlivci - Martin Hlavatý, 3. místo


Petra Sedláčková byla za sportovní úspěchy v roce 2006
zařazena Radou města mezi nejlepší sportovce Dvora Králové.

Olympiáda dětí a mládeže, Ústí nad Labem, 23.06.2007

Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo


Národní pohár dorostu, juniorů, Trutnov, 02.06.2007

Kumite mladší dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Tomáš Palm, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite junioři jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo


Czech Open, Ústí nad Labem, 26.05.2007

Kumite starší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo


Pražský pohár, Praha, 19.05.2007

Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 1. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 1. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Dominik Petr, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Lukáš Vaňatka, 3. místo


Národní pohár dorostu, juniorů, Nymburk, 12.05.2007

Kumite juniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite junioři jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo


České akademické hry, Liberec, 29.04.2007

Kata ženy jednotlivci - Lenka Texlová, 3. místo


Grand Prix, Hradec Králové, 28. - 29.04.2007

Kumite dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci BRH - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Tomáš Krebs, 2. místo
Kumite žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kumite ženy jednotlivci - Lucie Strnadová, 4. místo


Petra Sedláčková byla vyhlášena nejlepší závodnicí
královéhradeckého a pardubického kraje za rok 2006
v kategorii mladší dorostenky.

Národní pohár žáků, Praha, 14.04.2007

Kumite žákyně, jednotlivci - Martina Janečková, 4. místo
Kumite žákyně, jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kumite žákyně, jednotlivci - Nikola Glosová, 4. místo


Severočeský pohár, Ústí nad Labem, 31.03.2007

Kumite ženy, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite juniorky, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kata juniorky, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo


Mistrovství ČR seniorů, Brno, 24.03.2007

Kumite ženy, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo


Národní pohár seniorů, Ústí nad Labem, 03.03.2007

Kumite ženy, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite ženy, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo


MVČSKe seniorů, Trutnov, 25.02.2007

Kata ženy jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite ženy jednotlivci - Lucie Strnadová, 1. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo


Pohár VčSKe mládeže, Trutnov, 25.02.2007

Kata juniorky jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Lucie Strnadová, 1. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 1. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Tomáš Krebs, 1. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Jan Folda, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kata juniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite junioři jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Bartoloměj Kováč, 3. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Lukáš Vaňatka, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Martin Hlavatý, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Jan Dostál, 3. místo
Kata juniorky jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 4. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kata mladší dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 4. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Tomáš Palm, 4. místo


2006

24 zlatých, 49 stříbrných a 63 bronzových medailí



Mistrovství České republiky, Ústí nad Labem, 02.-03.12.2006

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite juniorky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo


Vánoční cena, Mladá Boleslav, 25.11.2006

Kumite dorostenci, jednotlivci - Josef Sýkora, 1. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo


O pohár starosty, Ústí nad Orlicí, 18.11.2006

Kata mladší dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kata seniorky jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 1. místo
Kumite seniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite team žáci - Tomáš Palm, Dominik Petr, Bartoloměj Kováč, 1. místo
Kumite mladší dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kata seniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite seniorky jednotlivci open - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Josef Sýkora, 2. místo
Kumite seniorky jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kumite team seniorky - Petra Sedláčková, Lucie Strnadová, Michaela Kazdová, 2. místo
Kata seniorky jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Tomáš Krebs, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Dominik Petr, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tomáš Palm, 3. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Jiří Vobořil, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Jan Dostál, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Martin Hlavatý, 4. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Bartoloměj Kováč, 4. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Jiří Nápravník, 4. místo
Kumite team mladší žáci - Jan Dostál, Tomáš Krebs, Matěj Kopecký, 4. místo


Národní pohár ml. dorostu, dorostu a juniorů, Zákupy, 11.11.2006

Kumite dorostenci jednotlivci - Josef Sýkora, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo
Kata juniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo


Northbohemia, Ústí nad Labem, 04.11.2006

Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 4. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Josef Sýkora, 4. místo


MVčSKe mládeže, Dvůr Králové nad Labem, 14.10.2006

Kata dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kata juniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kata team mladší žáci - Jan Dostál, Tomáš Krebs, Matěj Kopecký, 1. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Lucie Strnadová, 1. místo
Kumite juniorky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Petra Punnerová, 1. místo
Kata juniorky jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kata team mladší žáci - Martin Hlavatý, Kryštof Janeček, Michael Potocký, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Tomáš Krebs, 2. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Josef Sýkora, 2. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Daniel Pelíšek, 2. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Tomáš Krebs, 3. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kata juniorky jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matěj Kopecký, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Tomáš Palm, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Dominik Petr, 4. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Ondřej Brodský, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Luděk Hrnčíř, 4. místo


Pohár seniorů, Dvůr Králové nad Labem, 14.10.2006

Kata seniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite seniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite seniorky jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kata seniorky jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kumite seniorky jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kata seniorky jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo


Shotokan Cup, Rychnov nad Kněžnou, 07.10.2006

Kata juniorky jednotlivci - Petra Punnerová, 1. místo
Kata ženy jednotlivci - Lucie Strnadová, 1. místo
Kata mladší dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite mladší dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kata juniorky jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kata ženy jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite ženy, jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kumite juniorky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite mladší dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 3. místo
Kumite ženy, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 4. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo


Krkonošský pohár, Trutnov, 16.09.2006

Kata juniorky jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite mladší dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 2. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kata juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Dominik Petr, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo


Open Karate World Cup, Eslöv - Švédsko, 30.6. - 2.7.2006

Kata dívky 12 let jednotlivci - Nikola Glosová, 2. místo
Kumite chlapci 15 let jednotlivci - Ondřej Brodský, 3. místo
Kumite dívky 11 let jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kata dívky 11 let jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kumite dívky 12 let jednotlivci - Nikola Glosová, 4. místo


Krušnohorský pohár, Podbořany, 11.06.2006

Kumite starší žáci jednotlivci - Dominik Petr, 1. místo
Kata starší žáci jednotlivci - Dominik Petr, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 2. místo
Kumite starší žákyně BRH - Nikola Glosová, 2. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kata starší žákyně nad 6. kyu - Nikola Glosová, 3. místo
Kata starší žákyně bez rozdílu STV - Nikola Glosová, 4. místo


Czech Open a Národní pohár, Ústí nad Labem, 27.05.2006

Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kata juniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite ženy BRH - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 4. místo




Národní pohár žactva, Trutnov, 20.05.2006

Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo




Národní pohár ml. dorostu, dorostu a juniorů, Praha, 13.05.2006

Kumite ml. dorostenky jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite juniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo


Wakizaši Cup, Kostomlaty, 06.05.2006

Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 1. místo
Kumite mladší dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Ondřej Brodský, 3. místo


Velká cena Hradce Králové, Hradec Králové, 29.-30.04.2006

Kumite mladší dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite mladší dorostenky Open - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite veteráni +35 let jednotlivci - Petr Kocmánek, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite seniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo


Petra Sedláčková byla vyhlášena nejlepší závodnicí
Vč. kraje v kategorii mladší dorostenky za rok 2005.

Velká cena Nymburka, Nymburk, 15.04.2006

Kumite mladší dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kata mladší dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite seniorky jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kata seniorky jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo


Mistrovství VčSKe seniorů, Osík u Litomyšle, 25.02.2006

Kumite seniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite senioři jednotlivci - Pavel Šimon, 2. místo
Kumite senioři jednotlivci - Petr Kocmánek, 3. místo
Kata seniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite seniorky jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite seniorky jednotlivci BRH - Petra Punnerová, 3. místo
Kata seniorky jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo


Pohár VčSKe mládeže, Osík u Litomyšle, 25.02.2006

Kumite mladší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 1. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Martina Janečková, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Dominik Petr, 2. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 4. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Josef Sýkora, 4. místo


Národní pohár seniorů, České Budějovice, 11.02.2006

Kumite seniorky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite seniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo


Nahoru

2005

13 zlatých, 29 stříbrných a 28 bronzových medailí

Národní pohár seniorů, Odry, 10.12.2005

Kumite senioři, jednotlivci - Pavel Šimon, 2. místo
Katat senioři, jednotlivci - Pavel Šimon, 3. místo


Cuprum Cup, Legnica - Polsko, 03.12.2005

Kumite žákyně 14-15 let, jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite dorostenky 16-17 let, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo


Vánoční cena, Mladá Boleslav, 26.11.2005

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Nikola Glosová, 2. místo


O pohár starosty, Ústí nad Orlicí, 19.11.2005

Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite dorostenci, jednotlivci - Josef Sýkora, 1. místo
Kata seniorky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kumite mladší žáci, jednotlivci - Dominik Petr, 2. místo
Kumite team žákyně - Petra Sedláčková, Nikola Glosová, Simona Šedivá - 2. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kata dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo
Kata mladší žákyně, jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo


Mistrovství ČR mládeže, Brno, 15. - 16.10.2005

Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo


Shotokan Cup, Rychnov nad Kněžnou, 01.10.2005

Kumite dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kata seniorky, jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite mladší dorostenky, jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite seniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kumite mladší žákyně, jednotlivci - Michaela Glosová, 2. místo
Kata mladší dorostenky, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kata seniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kata seniorky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kata dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo
Kumite mladší žákyně, jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kata mladší žákyně, jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo
Kumite mladší žáci, jednotlivci - Dominik Petr, 4. místo


Mistrovství VčSKe mládeže, Litomyšl, 18.09.2005

Kumite mladší dorostenky, jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite dorostenci, jednotlivci - Josef Sýkora, 1. místo
Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 1. místo
Kata juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kumite mladší žákyně, jednotlivci - Nikola Glosová, 2. místo
Kata mladší dorostenky, jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite mladší žákyně, jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite mladší žákyně, jednotlivci - Michaela Glosová, 3. místo
Kata mladší žákyně, jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kata mladší žákyně, jednotlivci - Michaela Glosová, 4. místo


Pohár VčSKe seniorů, Litomyšl, 18.09.2005

Kumite seniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kata seniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo


Karate Open World Cup, Eslöv - Švédsko, 01.-03.07.2005

Kata dorostenky jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kata žákyně 14 let, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo
Kumite žákyně 14 let, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo


Letní olympiáda dětí a mládeže, Brno, 24.06.2005

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo


NP mládeže do 15 let, Praha, 11.06.2005

Kumite ml. dorostenky, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo


NP dorostu, juniorů, Trutnov, 04.06.2005

Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo


Severočeský pohár, Most, 07.05.2005

Kumite ml. dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 1. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite seniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kumite seniorky, jednotlivci BRH - Lucie Strnadová, 2. místo
Kata ml. dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kata seniorky jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo


NP dorostu, juniorů, Kyjov, 30.04.2005

Kumite dorostenky jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo


Velká cena, Hradec Králové, 16. - 17.04.2005

Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite mladší dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 4. místo


Mistrovství ČR seniorů, Ústí nad Labem, 02.04.2005

Kumite seniorky jednotlivci - Lucie Strnadová, 4. místo
Kumite senioři jednotlivci - Pavel Šimon, 4. místo


Mistrovství VčSKe seniorů, Trutnov, 13.03.2005

Kumite seniorky jednotlivci - Lucie Strnadová, 1. místo – Mistr VčSKe
Kumite senioři jednotlivci - Pavel Šimon, 2. místo
Kumite senioři jednotlivci - Petr Kocmánek, 2. místo


Pohár VčSKe mládeže, Trutnov, 13.03.2005

Kumite starší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 1. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 2. místo
Kata mladší dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite mladší dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Michaela Glosová, 2. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite dorostenky jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kata dorostenky jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite mladší dorostenci jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Tomáš Palm, 4. místo
Kata mladší žákyně jednotlivci -Simona Šedivá, 4. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Nikola Glosová, 4. místo


NP seniorů, Nový Bor, 22.01.2005

Kumite seniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo


Nahoru

2004

4 zlaté, 13 stříbrných a 27 bronzových medailí

M ČR dorostu, juniorů, Ústí nad Labem, 11.12.2004

Kumite dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 4. místo


MVčSKe mládeže, Jablonné nad Orlicí, 31.10.2004

Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 1. místo
Kumite ženy, jednotlivci - Lucie Strnadová, 1. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kata ženy, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kata dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kata mladší žákyně, jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite mladší žákyně, jednotlivci - Simona Šedivá, 3. místo
Kumite mladší žákyně, jednotlivci - Nikola Glosová, 3. místo
Kumite starší žáci, jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo
Kumite mladší žáci, jednotlivci - Dominik Petr, 4. místo
Kata juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 4. místo


International karate cup, Plzeň, 16.10.2004

Kata juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kumite juniorky, team - Lucie Strnadová, Michaela Kazdová, Květa Klementová, 3. místo
Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 4. místo
Kata žákyně 14-15 let, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo
Kumite žákyně 14-15 let, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo


Národní pohár dorost, junioři, Mladá Boleslav, 25.09.2004

Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo


Shotokan Cup, Rychnov n. Kn., 11.09.2004

Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kumite mladší žáci, jednotlivci - Dominik Petr, 3. místo
Kumite ženy, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo


NP žáků, Ústí nad Labem, 05.06.2004

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo


Czech Open, Mladá Boleslav, 30.05.2004

Kumite žákyně 12-13, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo


Pohár VčSKe, Trutnov, 22.02.2004

Kumite dorostenky -51kg, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite dorostenky -51kg, jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kumite juniorky -53kg, jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kumite juniorky BRH, jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kumite mladší žáci, jednotlivci - Luděk Horák, 2. místo
Kumite dorostenky BRH, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kumite dorostenky BRH, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite mladší žáci, jednotlivci - Dominik Petr, 3. místo
Kumite mladší žákyně BRH, jednotlivci - Nikola Glosová, 4. místo


Národní pohár dorost, junioři, Plzeň, 15.05.2004

Kumite dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo
Kumite juniorky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 3. místo


Velká cena, Hradec Králové, 03.04.2004

Kata žákyně 14-15, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 2. místo
Kumite žákyně 12-13 +50kg, jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite žákyně 12-13 BRH, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kumite žákyně 14-15, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo


Pohár VčSKe žáků, dorostu, Litomyšl, 15.02.2004

Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kata dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite dorostenci, jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo


Nahoru

2003

20 zlatých, 28 stříbrných a 35 bronzových medailí

Mistrovství České republiky žáků, Brno, 13.12.2003

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo


Vánoční cena, Trutnov, 07.12.2003

Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 1. místo
Kumite team dorostenky - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Lucie Strnadová, 1. místo
Kata dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kata dorostenky, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite starší žáci, jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo
Kumite dorostenci, jednotlivci - Josef Janáček, 4. místo


Vánoční cena, Mladá Boleslav, 29.11.2003

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kata team dorostenky - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 3. místo


O pohár starosty, Ústí nad Orlicí, 23.11.2003

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo


Národní pohár žáků, Nový Bor, 01.11.2003

Kumite žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite starší žáci, jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo


Mistrovství VčSKe žáků, pohár VčSKe dorostu, juniorů, Trutnov, 26.10.2003

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo - Mistr Vč. kraje
Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 2. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite starší žáci, jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo
Kumite starší žáci, jednotlivci - Zdeněk Petružálek, 3. místo
Kata dorostenky, jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Lucie Strnadová, 2. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite dorostenci, jednotlivci - Josef Janáček, 4. místo


Národní pohár žáků, Kopřivnice, 11.10.2003

Kumite žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo


Národní pohár žáků, Neratovice, 27.09.2003

Kumite žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo


Shotokan Cup, Vamberk, 20.09.2003

Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo


Světový pohár mládeže, Eslöv - Švédsko, 27.-29.06.2003

Kumite žákyně 12 let, jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite žákyně 14 let, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kata team žákyně 13-15 let - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 3. místo

Krušnohorský pohár, Podbořany, 21.06.2003

Kata starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Petra Punnerová, 2. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kata dorostenky, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite dorostenci, jednotlivci - Josef Janáček, 3. místo
Kata dorostenci, jednotlivci - Josef Janáček, 3. místo

Národní pohár dorostu, juniorů, Praha, 14.06.2003

Kata team dorostenky - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 1. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo


Mistrovství VčSKe dorostu, juniorů, pohár VčSKe žáků, Litomyšl, 07.06.2003

Kumite dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo - Mistr Vč. kraje
Kumite dorostenky, jednotlivci - Petra Punnerová, 1. místo - Mistr Vč. kraje
Kata team dorostenky - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 1. místo - Mistr Vč. kraje
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kata dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite starší žáci, jednotlivci - Josef Janáček, 2. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kata dorostenky, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo

Národní pohár dorostu, juniorů, Ústí nad Labem, 31.05.2003

Kata team dorostenky - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 2. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo


Czech Open, Mladá Boleslav, 24. - 25.05.2003

Kata team dorostenky - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 2. místo

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska, Jeseník, 03.05.2003

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo

Velká cena Hradce Králové, Hradec Králové, 26.04.2003

Kumite dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite ženy, jednotlivci - Gabriela Kristová, 2. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo

Gabriela Kristová byla vyhlášena nejlepší závodnicí
Vč. kraje v kategorii Kata seniorky za rok 2002.

Michaela Kazdová byla vyhlášena nejlepší závodnicí
Vč. kraje v kategorii Kumite starší žákyně za rok 2002.


Národní pohár dorostu, juniorů, České Budějovice, 19.04.2003

Kumite dorostenky, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kata team dorostenky - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 3. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo

Mistrovství ČR seniorů, Neratovice, 05.04.2003

Kumite seniorky, jednotlivci - Gabriela Kristová, 4. místo

Pohár nadějí, Česká Lípa, 08.03.2003

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo

Mistrovství VčSKe seniorů, Ústí nad Orlicí, 23.03.2003

Kata seniorky, jednotlivci - Gabriela Kristová, 2. místo
Kumite seniorky, jednotlivci - Gabriela Kristová, 3. místo

Nahoru

2002


Mistrovství ČR žáků, Ústí nad Labem, 15.12.2002

Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 2. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo

Vánoční cena, Mladá Boleslav, 30.11.2002

Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo

Mistrovství VčSKe mládeže, Rychnov nad Kněžnou, 27.10.2002

Kata starší žákyně - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo

Národní pohár žáků, Kopřivnice, 12.10.2002

Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 1. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo

Národní pohár žáků, Mladá Boleslav, 21.09.2002

Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo

Světový pohár mládeže, Eslöv - Švédsko, 14.-16.06.2002

Kumite žákyně 11 let, jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kata team žákyně 13-15 let - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 2. místo
Kata žákyně 14 let, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kata žákyně 11 let, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo
Kata žákyně 13 let, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo
Kumite žákyně 13 let, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo

Národní pohár žáci, Praha, 08.06.2002

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo

Velká cena Hradce Králové, Hradec Králové, 25.05.2002

Kata ženy, jednotlivci - Gabriela Kristová, 1. místo
Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 1. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite ženy, jednotlivci - Gabriela Kristová, 3. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska, Jeseník, 04.05.2002

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo

Pohár VčSKe, Trutnov, 27.04.2002

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 1. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kata ženy, jednotlivci - Gabriela Kristová, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo
Kata starší žáci, jednotlivci - Ondřej Šedivka, 4. místo

Michaela Kazdová byla vyhlášena
nejlepším závodníkem soutěže v kategorii starší žákyně.

Krkonošský pohár, Trutnov, 06.04.2002

Kata starš žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kata starší žáci, jednotlivci - Ondřej Šedivka, 4. místo
Kata starší žáci, jednotlivci - Martin Novák, 4. místo
Kata mladší žáci, jednotlivci - Luděk Horák, 4. místo

Pohár nadějí, Česká Lípa, 23.03.2002

Kata starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Petra Punnerová, Michaela Kazdová, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo
Kata starší žáci, jednotlivci - Ondřej Šedivka, 4. místo

Mistrovství VčSKe seniorů, Litomyšl, 10.02.2002

Kumite seniorky, jednotlivci - Gabriela Kristová, 2. místo
Kata seniorky, jednotlivci - Gabriela Kristová, 3. místo

Úpická pěst, Úpice, 05.01.2002

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo
Kata starší žáci, jednotlivci - Tomáš Válek, 4. místo

Nahoru

2001


Pohár VčSKe, Trutnov, 15.12.2001

Kata starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo
Kata starší žáci, jednotlivci - Jakub Novák, 4. místo

Mistrovství ČR mládeže, Brno, 27.11.2001

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo

Mistrovství VčSKe mládeže, Hradec Králové, 21.10.2001

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo

Národní pohár žáci, Ústí nad Labem, 06.10.2001

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo

Světový pohár mládeže, Plzeň, 15.09.2001

Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite žákyně 10-11 let, jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kumite žákyně 12-13 let, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo

Národní pohár žáci, Praha, 16.06.2001

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo

Krkonošský pohár, Trutnov, 09.06.2001

Kata mladší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite mladší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 1. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo


Pohár VčSKe, Trutnov, 26.05.2001

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Petra Punnerová, Michaela Kazdová, 2. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo

Náchodský pohár, Náchod, 28.04.2001

Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo

Pohár VčSKe, Vamberk, 01.04.2001

Kumite starší žákyně - Michaela Kazdová, 2. místo
Kata mladší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo

Úpická pěst, Úpice, 13.01.2001

Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 3. místo
Kata mladší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 2. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 4. místo

Andrea Lehrausová byla vyhlášena nejlepší závodnicí
Vč. kraje v kategorii Kata seniorky za rok 2000.

Nahoru

2000


Vánoční pohár VčSKe mládeže, Trutnov, 17.12.2000

Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 3. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 4. místo
Kata mladší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 4. místo

Mistrovství VčSKe mládeže, Hradec Králové, 22.10.2000

Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 2. místo
Kumite starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo

Krkonošský pohár, Trutnov, 20.05.2000

Kata mladší žákyně, jednotlivci - Petra Sedláčková, 3. místo
Kata mladší žáci, jednotlivci - Adam Brentner, 3. místo
Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Aneta Nováková, 4. místo
Kata team žáci - Jakub Teichman, Zbyněk Šmíd, Adam Brentner, 4. místo

Hronovský pohár mládeže, Hronov, 06.05.2000

Kata mladší žákyně - Petra Sedláčková 1. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 1. místo
Kumite starší žáci, jednotlivci - Jiří Schreiber, 1. místo
Kumite dorostenky, jednotlivci - Iva Havlová, 2. místo
Kata mladší žákyně, jednotlivci - Aneta Nováková, 2. místo
Kata team žákyně - Michaela Kazdová, Petra Sedláčková, Aneta Nováková, 2. místo
Kata mladší žáci, jednotlivci - Jakub Teichman, 2. místo
Kata team žáci - Jakub Teichman, Zbyněk Šmíd, Jiří Schreiber, 3. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Petra Punnerová, 3. místo
Kata starší žáci, jednotlivci - Jiří Schreiber, 4. místo


Pohár VčSKe mládeže, Vamberk, 29.04.2000

Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Petra Punnerová, 1. místo

Krkonošský pohár, Hostinné, 22.04.2000

Kata mladší žáci, jednotlivci - Adam Brentner, 1. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 3. místo

Pohár VčSKe seniorů, Dvůr Králové nad Labem, 08.04.2000

Kata seniorky, jednotlivci - Andrea Lehrausová, 1. místo
Kata seniorky, jednotlivci - Gabriela Kristová, 2. místo
Kata seniorky, jednotlivci - Daniela Klikarova, 4. místo

Krkonošský pohár, Úpice, 26.03.2000

Kata seniorky, jednotlivci - Gabriela Kristová, 2. místo
Kata starší žákyně, jednotlivci - Michaela Kazdová, 2. místo
Kata team žákyně - Petra Sedláčková, Michaela Kazdová, Aneta Nováková, 3. místo
Kata starší žáci, jednotlivci - Ondřej Šedivka, 4. místo

Národní pohár seniorů, Ústí nad Labem, 25.03.2000

Kata seniorky, jednotlivci - Andrea Lehrausová, 4. místo
Kata seniorky, jednotlivci - Gabriela Kristová, 5. místo

Mistrovství VčSKe seniorů, Pardubice, 04.03.2000

Kata seniorky, jednotlivci - Andrea Lehrausová, 2. místo
Kata seniorky, jednotlivci - Gabriela Kristová, 4. místo

Andrea Lehrausová byla vyhlášena nejlepší závodnicí
Vč. kraje v kategorii Kata seniorky za rok 1999.

Nahoru

1999


Krkonošský pohár mládeže, Trutnov, 11.12.1999

Kata starší žáci, jednotlivci - Ondřej Šedivka, 3. místo
Kata team žáci - Jakub Teichman, Zbyněk Šmíd, Adam Brentner, 3. místo

pohár VčSKe seniorů, Hradec Králové, 20.11.1999

Kata seniorky, jednotlivci - Andrea Lehrausová, 1. místo
Kata seniorky, jednotlivci - Gabriela Kristová, 2. místo

Středočeský pohár, Mladá Boleslav, 02.10.1999

Kata seniorky, jednotlivci - Andrea Lehrausová, 3. místo

Krkonošský pohár, Trutnov, 12.06.1999

Kata ml. žáci, jednotlivci - Jakub Teichman, 2. místo
Kata ml. žáci, jednotlivci - Zbyněk Šmíd, 4. místo

Mistrovství Náchodska, Náchod, 01.05.1999

Kata st. žákyně, jednotlivci - Iva Hilburgerová, 2. místo
Kata ml. žáci, jednotlivci - Jakub Teichman, 3. místo
Kata junioři, jednotlivci - Pavel Šimon, 3. místo
Kata team žáci - Jakub Teichman, Lukáš Borčický, Zbyněk Šmíd, 3. místo

Tuky Cup 0499, Trutnov, 24.04.1999

Kata žáci, družstva - Petr Vejdělek, Jakub Vik, Ondřej Šedivka, 2. místo

Pohár VčSKe mládeže, Trutnov, 10.04.1999

Kata junioři - Pavel Šimon, 4. místo

Pohár VčSKe seniorů, Kostelec nad Orlicí, 03.04.1999

Kata seniorky - Andrea Lehrausová, 1. místo
Kata seniorky - Gabriela Kristová, 2. místo
Kata senioři - Pavel Simon, 4. místo

Tuky Cup 0199, Trutnov, 23.01.1999

Kata žáci, jednotlivci - Jakub Teichman, 3. místo
Kata žáci, družstva - Jakub Teichman, Zbyněk Šmíd, 2. místo


Nahoru

1998


Krkonošský pohár, Trutnov, 12.12.1998

Kata mladší žáci, jednotlivci - Jakub Teichman, 4. místo

Krkonošský pohár, Trutnov, 22.11.1998

Kata mladší žáci, jednotlivci - Jakub Vik, 3. místo
Kata mladší žáci, jednotlivci - Jakub Březina, 4. místo

Kobra Cup 1198, Dvůr Králové n.L., 07.11.1998

Kata žáci, družstva - Iva Hilburgerová, Jiří Schreiber, Jakub Šmíd, 3. místo
Kata žáci, jednotlivci - Iva Hilburgerová, 4. místo
Kata žáci, jednotlivci - Jan Hilburger, 4. místo

Tuky Cup 1098, Trutnov, 10.10.1998

Kata žáci, jednotlivci - Iva Hilburgerová, 2. místo
Kata žáci, družstva - Iva Hilburgerová, Klára Grindlerová, Petra Drápalíková, 2. místo
Kata žáci, družstva - Marek Sklenář, Jan Hilburger, Jiří Schreiber, 3. místo

Krkonošský pohár, Trutnov, 13.6.1998

Kata mladší žákyně jednotlivci - Adéla Bopková, 3. místo

Krkonošský pohár, Trutnov, 25.4.1998

Kata starší žáci jednotlivci - Adam Brentner, 4. místo


Nahoru

1997


Krkonošský pohár, Trutnov, 22.11.1997

Kata team žáci - Klára Grindlerová, Iva Hilburgerová, Kristýna Krausová, 2. místo

Krkonošský pohár, Trutnov, 14.6.1997

Kata dorost jednotlivci - Ivana Kumpochová, 1. místo
Kata dorost jednotlivci - Pavel Šimon, 3. místo
Kumite dorost jednotlivci - Pavel Šimon, 4. místo

Mistrovství Vč. kraje družstev, Pardubice, 31.5.1997

Kumite dorost družstva - Pavel Šimon, 2. místo

Nahoru

1996


Krkonošský pohár, Trutnov, 9.11.1996

Kata senioři jednotlivci - Petr Kocmánek, 1. místo
Kata senioři jednotlivci - Michal Záruba, 2. místo
Kata senioři jednotlivci - Markéta Šílová, 3. místo
Kata senioři jednotlivci - Andrea Lehrausová, 4. místo

Hostinné cup, Hostinné, 21.9.1996

Kata dorost jednotlivci - Pavel Šimon, 1. místo

Krkonošský pohár, Trutnov, 22.6.1996

Kata senioři jednotlivci - Petr Kocmánek, 4. místo

Krkonošský pohár, Trutnov, 23.3.1996

Kata dorost jednotlivci - Ivana Kumpochová, 2. místo
Kata senioři jednotlivci - Petr Kocmánek, 2. místo

Nahoru

1995


Krkonošský pohár, Trutnov, 10.6.1995

Kata jednotlivci senioři - Petr Kocmánek, 4. místo

Krkonošský pohár, Trutnov, 11.2.1995

Kata jednotlivci senioři - Petr Kocmánek, 4. místo


Nahoru